הייטק HI TECH

שרשרת אקזיטים: אמרסיס רוכשת את לויאלסיס, סאפ רוכשת את אמרסיס

חברת Emarsys שנוסדה ע”י חגי הרטמן ויוסף אהורנר רוכשת את Loyalsys הצעירה בהובלת יניב כספי ומיכאל פיש; זאת במקביל להודעת ענקית התוכנה SAP על רכישת אמרסיס

אמרסיס הודיעה על רכישתה של חברת הסטארט-אפ לויאלסיס המפתחת פתרונות מתקדמים בתחום שימור ותגמול לקוחות למותגים.

אמרסיס הינה חברת טכנולוגיה המספקת פלטפורמת שיווק מובילה וייחודית אשר נמצאת בשימוש ביותר מ- 1500 רשתות שיווק ואתרי איקומרס, בהם סמסונייט, וויז אייר, קארל לגרפלד, ורבים נוספים. החברה מעסיקה 800 עובדים מסביב לעולם, עם פריסה גלובלית ביותר מ- 15 משרדים, ונוכחות גם בישראל.

עסקת הרכישה צפויה להסגר ברבעון האחרון של 2020, במקביל לרכישת אמרסיס על ידי ענקית התוכנה SAP.

לויאלסיס נוסדה ב-2018 בהובלת היזמים יניב כספי ומיכאל פיש. החברה מאוגדת באוסטריה, ובעלת משרד בישראל, בו יושבים צוותי תמיכה ופיתוח. בעקבות הרכישה, בכוונת החברה לגייס אנשי פיתוח נוספים לסניף הישראלי.

במיוחד בעידן הקורונה: מותגים צמאים לפתרונות שיווק שמחזקים את נאמנות הלקוח

שרשרת הרכישות מייצגת את הגידול שחל בשנים האחרונות באימוץ של טכנולוגיות מעולמות המרקטינג (Martech) שמאפשרות למותגים לייצר ללקוחותיהם חוויה מותאמת אישית באונליין ובאופליין ואשר ממקסמות את הערך ויכולת השימור של כל לקוח, בדומה לפתרון של חברת לויאלסיס. הצורך בשימור לקוחות ושיפור חווית הרכישה התחזק עוד יותר לאור פרוץ מגפת הקורונה וחוסר היציבות הכלכלית שדורשת ממותגים לגלות יצירתיות ולייצר קשר ונאמנות לקוח גם במרחב הדיגיטלי.

חגי הרטמן, מייסד ומנהל חדשנות באמרסיס, אמר לאחר הרכישה: “הצורך בשימור לקוחות ומיקסום הערך שלהם לחברות מעולם לא היה חשוב יותר מאשר בימים אלה. הסינרגיה בין הפתרון של לויאלסיס לפלטפורמה של אמרסיס מאפשרת לאנשי שיווק לקחת את פתרונות שימור ותגמול הלקוחות צעד גדול קדימה, עם חווית לקוח טובה יותר ומותאמת אישית בכל אינטראקציה של הלקוח עם בית העסק”.  

לדברי יניב כספי, ממייסדי לויאלסיס: “אנחנו שמחים על ההזדמנות להפוך לחלק ממשפחת אמרסיס, שאנשיה היו שותפים מהרגע הראשון לחזון שלנו להביא חדשנות לעולמות השיווק ומצפים לעתיד המשותף של כולנו כחלק מענקית התוכנה SAP”.

אוהד הכט, מנכ”ל אמרסיס, אמר: “החלטת אמרסיס לרכוש את לויאלסיס הגיעה לאחר שיתוף פעולה עסקי וטכנולוגי מוצלח מאוד בין שתי החברות.אנו שמחים לקחת את העבודה המשותפת צעד אחד קדימה ולהמשיך ולספק ללקוחותינו את הפלטפורמה המתקדמת ביותר בשוק”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
טגיות

כתבות דומות

Back to top button
Close
דילוג לתוכן