חדשות

Vending Machines International הבטיחה התחייבות הונית מצד Global Emerging Markets

Vending Machines International הבטיחה התחייבות הונית בשיעור של 135 מיליון דולר סינגפורי מצד (Global Emerging Markets (GEM בעת שהחברה מבקשת לצאת להנפקה

החברה מבקשת לצאת להנפקה בשנה הקרובה באמצעות מיזוג הפוך או באמצעות הנפקה מסורתית בבורסה של סינגפור או בבורסה האוסטרלית.

(Vending Machines International (VMI, הודיעה כי השיגה התחייבות הון בשיעור 135 מיליון דולר סינגפורי מ-(GEM Global Yield LLC SCS (GGY, חברת ההשקעות האלטרנטיביות הפרטית הממוקמת בלוקסמבורג.

במסגרת ההסכם, GGY תספק ל-VMI, המבוסס על מחיר מניות מוגדר בסכום של עד 135 מיליון דולר סינגפורי לתקופה של 36 חודשים לאחר רישום פומבי של המניות הרגילות של VMI. VMIתשלוט בתזמון ובכמות המקסימלית של משיכות במסגרת הסכם זה, והיא אינה מחויבת למשיכת מינימום.

“VMI שמחה מאוד להיבחר על ידי קבוצת GEM לקבל את ההשקעה הזו. זה כבוד להנהלת GEMשהם קלטו מהר מאוד שהעולם נע לכיוון של הפסקת השימוש בפלסטיק חד פעמי בשרשרת האספקה. VMI נמצאת במיקום מצוין לנצל את השינוי הזה. עם הכספים של GEM שיחזקו את המאזן של VMI, החברה תוכל לסייע לתעשיית המשקאות על ידי הצעת חלופה בת קיימא לבקבוקי פלסטיק לשימוש חד פעמי, ובקנה מידה עולמי. מימון זה ירחיב את הטווח הגלובלי שלנו וישפר עוד יותר את מתקני המחקר והפיתוח שלנו ככל שאנו ממשיכים באינטראקציה עם חברות המשקאות הגדולות בעולם”, אמר לסטר צ’טפילד, מייסד ומנכ”ל VMI.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן