חברות בחו"לחדשותסטארטאפ ניישןקרנות

Pegasus Tech Ventures משיקה קרן של 50 מיליון דולר עם Japanet Holdings

ג’פנט, שהמטה שלה בנגסקי, יפן, מפורסמת בשירותי הקנייה מהבית שלה ועכשיו היא מתרחבת למגזרים עסקיים אחרים. החברה התחילה לאחרונה בפרויקט חדש לבניית “סטדיום סיטי” בנגסקי, יפן, שייפתח ב-2024.

חברת הון סיכון גלובלית שבסיסה בעמק הסיליקון, הודיעה על שותפות עם ענקית הקניות דרך הטלוויזיה היפנית Japanet Holdings (“ג’פנט”) להקמת קרן הון סיכון תאגידית של 50 מיליון דולר כדי להשקיע בהזנקים חדשניים ברחבי העולם.

ג’פנט, שהמטה שלה בנגסקי, יפן, מפורסמת בשירותי הקנייה מהבית שלה ועכשיו היא מתרחבת למגזרים עסקיים אחרים. החברה התחילה לאחרונה בפרויקט חדש לבניית “סטדיום סיטי” בנגסקי, יפן, שייפתח ב-2024. הפרויקט שמתרכז באצטדיון ספורט כולל את הפיתוח של מבנים עם שימוש מעורב כמו משרדים של עסקים, חנויות, מלונות וזירות להופעות חיות, כשהמטרה היא להיות ציון דרך בנגסקי שירענן את הקהילה האזורית והמקומית. ג’פנט גם מחויבת להעשרת חיי הקשישים ולתת תמיכה חינוכית לילדים ברחבי העולם.

באמצעות הקרן עם פגזוס, ג’פנט מתכוונת ליצור ערך על ידי מימון רעיונות חדשים ושיתוף פעולה עם הזנקים שמפתחים טכנולוגיות חדשניות. החברה מתכוונת להשקיע בעמק הסיליקון וחלקים אחרים של צפון אמריקה, וגם בישראל, אירופה ואסיה.

“בקבוצת ג’פנט אנחנו רוצים למצוא הזנקים עם הרבה פוטנציאל ויזמים עם כישרון ולעזור להם להצליח ולתרום ערך אמיתי לעולם. באמצעות קרן הון סיכון, אנחנו רוצים למצוא טכנולוגיות הזנק בחזית הקידמה שנוכל להשתמש בהן בפרויקט סטדיום סיטי בנגסקי, כדי שנוכל לספק שירותים חדשים, כמו חינוך לילדים, טיפול בקשישים, אירוח ושירותים אחרים שיכולים לעזור לשפר את החיים של אנשים”, אמר אקיטו טקטה, נשיא ומנכ”ל ג’פנט.

“נשתמש ברשת הגלובלית שלנו כדי להציג את ג’פנט בפני הזנקים מהרמה העליונה”, אמר אניס אוזמן, מייסד ומנכ”ל Pegasus Tech Ventures. “על ידי יצירת הקשר, גם ההזנקים וגם ג’פנט ירוויחו. המטרה שלנו היא ליצור פלטפורמת חדשנות גלובלית שתומכת בצמיחה של החברות שבתיק שלנו ובהצלחה של החברות השותפות שלנו”.

פגזוס תשתמש בצוות שלה בעמק הסיליקון וב-15 אזורים אחרים ברחבי העולם כדי למצוא את ההזנקים הכי טובים ולקשר אותם עם ג’פנט ורשת החברות השותפות הרחבה של פגזוס.

פגזוס הקימה קרנות השקעות של הון סיכון עם יותר מ-35 חברות גלובליות, ביניהן, בין היתר:

Aisin Seiki, Sojitz Corporation, SEGA SAMMY HOLDINGS, Sunny Health, CAC Holdings Corporation, Teijin Limited, Infocom Corporation, Innotech Corporation, ASUS

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן