חדשות

EIG ו-Aramco חותמות על מזכר הבנות

EIG ו-Aramco חותמות על מזכר הבנות להרחבת שיתוף הפעולה האנרגטי הצדדים יחקרו השקעות בטכנולוגיות מתקדמות

EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה כי חתמה על מזכר הבנות עם Aramco כדי לשתף פעולה בפרויקטים עתידיים בתחום האנרגיה.

על פי תנאי מזכר ההבנות הצדדים יחפשו אחר הזדמנויות השקעה בפרויקטים המקדמים את יעדי הקיימות המשותפים שלהם, לרבות בטכנולוגיות קיימות וחדשות כגון דלקים חלופיים, לכידת פחמן, מימן וגז טבעי, תחבורה ואחסון אנרגיה.

“בזמן שהביקוש העולמי לאנרגיה עולה, EIG מחויבת לאזן בין המטרות התאומות של הפתחת כמות הפחמן ואמינות”, אמר ר. בלייר תומס, יו”ר ומנכ”ל EIG. “כחלק מהמאמץ הזה, אנו נרגשים שיש לנו הזדמנות לעבוד עם Aramco, מובילה בתעשייה הרלוונטית, בנתיב שמוביל להפחתת פחמן של מגזר האנרגיה. אנו ברי המזל להיות שותפים עם Aramco בתשתיות קריטיות במתחם האנרגיה ואנו מצפים לבנות על השותפות הזו בהתייחס לנתיב העתידי של התעשייה שלנו”.

“מזכר ההבנות הזה מקיף צעד אחד מני רבים וחשובים במאמץ הגלובלי לטפל בשינויי האקלים, ואנו מצפים לעבוד עם Aramco כדי ליצור שיפורים משמעותיים באספקת פתרונות אנרגיה נקייה במחירים נוחים ואמינים לאנשים ברחבי העולם”, אמרה אמילי רודג’רס, מנהלת ESG של EIG.

“מזכר ההבנות הזה מחזק עוד יותר את הקשר שלנו עם EIG ויש לו את הפוטנציאל להניע השקעות חדשות לקראת פתרונות צריכת אנרגיה נמוכה, שתומכים בצמיחה כלכלית וגם תורמים למעבר להשתנות הרחבה יותר בשוק האנרגיה”, אמר עבדולעזיז מ. אלגודאימי, סגן נשיא בכיר לפיתוח תאגידי ב-Aramco.

הודעת מזכר הבנות זו מגיעה בעקבות סגירה מוצלחת בשנה שעברה של עסקת השקעה בתשתית בסך 12.4 מיליארד דולר בין Aramco לבין קונסורציום בינלאומי בראשות EIG, הכוללת חכירה והחזרה של תשתית צינורות נפט מ-Aramco.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן