חדשותסטארטאפ ניישן

EDB מכריזה על הזמינות של BigAnimal, בסיס נתוני מבוסס PostgreSQL בענן

זמין כעת ב-Microsoft Azure Marketplace, ומציע לארגונים נתיב מהיר יותר מבסיס נתונים של אורקל ל-PostgreSQL בענן, ונבנה בידי צוות מפתחי ומומחי PostgreSQL של ​​EDB

EDB, תורמת מובילה ל-PostgreSQL®, הכריזה היום על הזמינות הכללית של הפתרון BigAnimal™ שלה, בסיס הנתונים מבוסס PostgreSQL הראשון המנוהל במלואו בענן עם תאימות לטכנולוגיית בסיס הנתונים של אורקל. BigAnimal נבנה וזוכה לגיבוי של הצוות הגדול בעולם של מהנדסי PostgreSQL, והוא מיועד לארגונים המעוניינים לפרוס את בסיסי הנתונים התובעניים ביותר שלהם בענן.

“BigAnimal נבנה כתגובה ישירה למה שהלקוחות שלנו אמרו לנו שחסר בהצעות הקיימות של Postgres בענן”, אמר נשיא ומנכ”ל EDB, אד בויאג’יאן. “השיפורים האלה אינם מצטברים – הם מובילים שינוי. לא התפשרנו. זה אומר תשומת לב פנאטית מהצוות הגדול ביותר ב-Postgres, תאימות טבעית לטכנולוגיית בסיס הנתונים של אורקל וזמינות גבוהה במיוחד. ואנחנו מפעילים הכל בתוך חשבון הענן שלך”.

האץ את העסקים עם ה-PostgreSQL הטוב ביותר בענן

לקוחות שבונים יישומי ענן רציניים מבינים שהם לא יכולים לקבל את כל מה שהם צריכים מפתרונות PostgreSQL הבסיסיים הזמינים כיום. בלי השקיפות, השליטה וכוונון הביצועים הנדרשים עבור עומסי העבודה התובעניים ביותר שלהם, הם נמנעים ממעבר מלא לענן. BigAnimal עונה לצרכים כשהוא מעניק לארגונים שליטה מפורטת על בסיס הנתונים בתוך החשבונות שלהם ועבור כל יכולות ה-PostgreSQL הארגוניות ש-EDB פיתחה במהלך 15 השנים האחרונות – בזמן שהכל מנוהל באופן מלא בידי EDB.

ובאופן מוגדר, עם BigAnimal ארגונים ייהנו מהיתרונות הבאים:

  • שותפות עם הבונים של PostgreSQL. במשך יותר מעשור משתמשי PostgreSQL סומכים על EDB עבור הפריסות המקומיות שלהם. כעת עם BigAnimal, המשתמשים יכולים להסתמך גם על תמיכה שאין דומה לה ממומחי ה-PostgreSQL ברמה העולמית של EDB.
  • העברת יישומים בסיסי נתונים של אורקל ל-PostgreSQL ב-Azure עם מעט שינויים בלבד, אם בכלל. עם BigAnimal יכולים הלקוחות להפחית עלויות, לקצר זמנים ולהקטין סיכונים בעת העברת עומסי עבודה ממסדי נתונים מדור קודם של אורקל לסביבות ענן. התאימות העמוקה של BigAnimal עם טכנולוגיית בסיסי הנתונים של אורקל, בשילוב עם כלי הגירה מקיפים, נותנת מענה לצורך קריטי עבור ארגונים שרוצים לנוע במהירות מבלי להשאיר מאחור את כל ההשקעות הישנות שלהם בבסיסי הנתונים כולל בקוד, מערכי מיומנויות ומשאבים.
  • הגדלת השקיפות והשליטה ב-PostgreSQL בענן. BigAnimal פועל בחשבון הענן של הלקוחות, ומאפשר להם לנהל מקרוב, לאבטח ולבצע מיטוב של PostgreSQL יחד עם התשתית האחרת שלהם בהתאם לצרכים העסקיים ולהתחייבות ההוצאות שלהם. BigAnimal מעניק בנוסף למשתמשים רמה חסרת תקדים של שליטה ב-PostgreSQL שלהם עם גישת משתמשי-על לכוונון מדויקת של רכיבי בסיס נתונים פנימיים.
  • לצמצם מורכבות עם אותו PostgreSQL בכל מקום. משתמשי Postgres של EDB יכולים לצפות לחוויית בסיס נתונים אחידה, מ- Postgresשל EDB בהתקנות מקומיות ועד BigAnimal ב-Azure. זה כולל את היכולת להשתמש במערך המיומנויות הקיימות של PostgreSQL, לשלב את בסיס הנתונים בצינורות ה-DevOps שלהם ולמנף את היכולות הארגוניות של Postgres Advanced מבית EDB, כגון אבטחה משופרת, ניהול ביצועים ותאימות לטכנולוגיית בסיס הנתונים של אורקל. עם תמיכה בניידות רישיונות, EDB גם מאפשרת ללקוחות לפרוס בקלות את PostgreSQL בכל עת ובכל מקום שהעסק שלהם דורש.

“ב-2021 ראינו עלייה משמעותית בהוצאות על תשתיות ענן, ואנו מצפים שהיא תעלה בקרוב על ההשקעה בתשתיות שאינן ענן. עם התלות הגוברת הזו בפלטפורמות ענן, לחברות רבות אין את היכולות הפנימיות לפרוס, לנהל ולבצע מיטוב של בסיסי הנתונים שלהן. בהתחשב ברקורד הארוך של EDB בבניית ותמיכה ב-Postgres, לחברות יש אפשרות חזקה למעבר חלק ולמיטוב התפעול של בסיס הנתונים בענן שלהן”, אמר קרל אולופסון, סגן נשיא מחקר, תוכנות ניהול נתונים, IDC.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן