חדשות

Celonis מאיצה את המובילות שלה בכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו

חושפת יוזמה חדשה לניהול ביצועים בהודו, מוקד התהליכים העולמי

Celonis, המובילה העולמית בניהול ביצועים, הודיעה כי תרחיב את פעילות כריית התהליכים וניהול הביצועים שלה להודו. Celonis מאמינה שההזדמנות עבור לקוחות, אינטגרטורי מערכות גלובליים (GSI), ספקי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים (BPO), יועצים ואנשי אקדמיה גדולה כמו המעבר משימוש בהתקנות מקומיות לענן.

כחלק מיוזמת ניהול הביצועים שלה בהודו, Celonis התחייבה להשקיע מעל 100 מיליון דולר בתעשיית התהליכים ההודית, והיא מצפה ליצור יותר מ-1,000 מקומות עבודה. ההתרחבות להודו מאפשרת למקצוענים ומומחים המובילים בעולם בתחום התהליכים העסקיים לבנות ערך של יותר ממיליארדים בתהליכי ביצועים חדשים, ללקוחות שלהם והן בתוך החברות שלהם עצמם. יוזמת ניהול הביצועים של Celonis הושקה במסיבת עיתונאים מרובת ימים ואירוע לאקו סיסטם של שותפיה בבנגלור, הודו.

ההזדמנות לכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו עצומה. כדי לספק סוג של הקשר, Everest Group מדווחת שלשוק ה-BPO בהודו לשירותים פיננסיים בלבד יש פוטנציאל לצמוח מ-18 מיליארד דולר ל-250 מיליארד דולר, והוא מייצג כיום כמעט מחצית משוק מיקור החוץ העולמי. ויותר מכך, IDC מעריכה כי שוק ה-IT והשירותים העסקיים ההודי1  יגדל מ-7 מיליארד דולר ל-20 מיליארד דולר עד 2025.

“כריית תהליכים צריכה להיות הליבה של מאמצי ההמרה הדיגיטלית והיא יכולה למלא תפקיד קריטי בסיוע להגדלת קנה המידה, הזריזות, ולמימוש ערך עסקי גדול יותר”, אמר אמארדיפ מודי, סגן נשיא Everest Group. “סביר להניח שהשותפים והלקוחות של Celonis בהודו יפיקו תועלת רבה מהסיוע של המרכז החדש, מהדרכות וקידום שיטות עבודה מומלצות לאזור. זה גם יעזור לנצל את בסיס הכישרונות הגדול של הודו כדי למלא את הביקוש, הגדל והולך במהירות, לכישורי כריית תהליכים ברחבי העולם”.

“הודו היא ללא ספק מרכז כישרונות עולמי מוביל, ומעוז IT ותפעול עבור ארגונים ברשימת Global 2000”, אמרה ריטיקה פלמינג, ראשת מחקר ב-HFS Research. “עם ההשקעה הזו, Celonis לוקחת את הטכנולוגיה שלה בדיוק לאן שהיא נחוצה. זה יקל על ספקי שירותים לפתח כוח אדם מיומן בנתונים ומציג הזדמנות לסטודנטים ויועצים הודים לעבוד עם טכנולוגיות של בינת תהליכים.”

יוזמת ניהול הביצועים של Celonis בהודו תוכננה סביב שלושה עמודי תווך אסטרטגיים שיאפשרו לכל תעשיית התהליכים בהודו, ובסופו של דבר לכל חברה בכל המגזרים, לאמץ מיד את הטכנולוגיות החדישות ביותר לתוך פעילות הליבה שלה:

  • ניהול ביצועים ללא מגבלות: עמוד התווך הראשון של יוזמה זו הוא השקת התוכניותCelonis Execution Management Without Limits ו-Celonis for BPO. תוכניות אלו, ראשונות בתעשייה, מאפשרות גישה בלתי מוגבלת לטכנולוגיות כריית התהליכים וניהול הביצועים של Celonis לכל BPO, GSI ומקצוען בתחום הייעוץ.
  • האקדמיה של Celonis: עמוד התווך השני של יוזמה זו הוא לספק הכשרה בחינם וגישה לשיטות, התהליכים והתוכניות הטובות מסוגן לכריית תהליכים וניהול ביצועים עבור כל תעשיית ייעוץ התהליכים בהודו. Celonis מתכננת להכשיר בתחילה יותר מ-100,000 יועצים, סטודנטים ואנשי אקדמיה בהודו. תוכנית זו היא חלק מיוזמה גלובלית שבה Celonis תכשיר יותר ממיליון מומחים בכריית תהליכים וניהול ביצועים.
  • מרכז המצוינות של Celonis: עמוד התווך השלישי הוא מרכז המצוינות החדש של Celonis (CoE) שיהווה חנות שמציעה הכל ללקוחות, שותפים ונותני שירותים בהודו. CoEישלב תמיכה מאפשרת לשותפים, שירותים מקצועיים וייעוץ הוספת ערך ללקוחות, צוות הנדסת מוצר ייעודי וצוות תמיכה ללקוחות כדי לספק מומחיות וחדשנות מסביב לשעון.

“כל גל משמעותי של חדשנות בתהליכים, משרתי הלקוחות, דרך האינטרנט ועד הענן, עבר דרך הלב של תעשיית התהליכים העסקיים בהודו”, אמר בסטיאן נומינאצ’ר, מנכ”ל משותף ומייסד שותף של Celonis. “Celonis מתכבדת לעזור להניע את השינוי אל הדור הבא במודרניזציה של התהליכים בהודו על ידי הטמעת טכנולוגיות כריית תהליכים וניהול ביצועים המתקדמות שלנו בחברות BPO, GCC, GSI וייעוץ המובילות בעולם”.

אקו סיסטם השותפות של Celonis כבר כולל רבות מחברות הייעוץ המובילות, ספקי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים (BPO) וחברות ייעוץ ברחבי העולם, כגון AccentureCognizantDeloitte, EY, Firstsource, HCL, IBMInfosysKPMGPWC,TCS , Tech MahindraWipro, WNS ועוד. כולן משתמשות ב-Celonis EMS כדי להפעיל יוזמות דיגיטליות ותהליכי המרה – עבור עצמן ועבור לקוחותיהן.

“Celonis הסירה את כל החסמים עבור כל האקו סיסטם של התהליכים בהודו כדי להכניס את המידע לעבודה וכדי לחמש חברות וארגונים בכל תעשייה עם מערכת ניהול הביצועים שלנו – שהלקוחות שלנו מכנים ‘המוח התהליכי’ של העסקים שלהם”, אמר מאלהר קאמדר, מנהל לקוחות ראשי ב-Celonis ומנהל הפעילות בהודו. “Celonis פתחה במלואה את הפלטפורמה במטרה ליצור מיליארדים של ערך עבור משתמשים, ארגונים והחברה. אנו נרגשים להביא את הכוח של ביצוע נתונים לכל הלקוחות והשותפים שלנו בהודו”.

“Celonis היא שותפת מפתח של Bosch ברחבי העולם. אנו עובדים יחד כדי להביא את היצע התוכנה וניתוח התהליכים שלנו לשלב הבא, הנדרש כדי לקדם את שאיפתנו להפוך לחברת AIoT מובילה מונעת נתונים”, אמר ינס בוקהולט, סגן נשיא אזורי ב-Bosch. “אנו שמחים ש-Celonis ממשיכה את ההתרחבות הגלובלית שלה עם מרכז מצוינות חדש בהודו ואנו מצפים להמשיך לשתף פעולה ולמנף את Celonis כדי לשרת טוב יותר את הלקוחות שלנו. אנו מאמינים שזה יועיל באופן הדדי ל-Celonis וגם לצמיחת שוק ההודי”.

ב-2021 World Tour הודיעה Celonis על סדרה של השקעות בכל אחד משלוש הדרישות המרכזיות ב-Execution Management System (EMS) של Celonis – נתונים, מודיעין ופעולה. זה כלל את רכישת טכנולוגיית הזרמת הנתונים בזמן אמת Lenses.io; את השקת Execution Graph של Celonis, המחבר בין אירועים מתהליכים שונים ברחבי החברה לזיהוי צווארי בקבוק; ואת השותפות המתוכננת שתגדיר את השוק עם ServiceNow.

“השוק ובסיס הכישרונות של הודו מייצגים הזדמנות שאין שניה לה לנצל את האימוץ העולמי של כריית תהליכים וניהול ביצועים בקנה מידה עצום”, אמרה אניתה סקארייה ג’ורג’, סגנית נשיא ומנהלת Celonis India. “כמו בכל תנועה, יש חברות שפורצות דרך ומזנקות מעל המתחרות, וכאלה שמוצאות את עצמן בקצה המצעד. Celonis תכשיר את הדור הבא של מנהלי ניהול ביצועים כדי ליישם נתונים, מודיעין ופעולה בכל תהליך, בכל עסק, בכל תעשייה”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן