חדשותסטארטאפ ניישן

מכירה פומבית מקוונת של תמרים

eZad מאפשרת לחקלאי תמרים באיחוד האמירויות למכור ישירות לרוכשי תמרים בתפזורת ברחבי העולם. מטרת הפלטפורמה היא לאפשר לזרז את המכירות והרכישות של התמרים, ובמקביל לעזור לשפר את השקיפות והרווחיות שלהן לטובת לבעלי העניין.

בנוסף מציעה eZad פתרון שרשרת ערך שלם בקצות האצבעות שלכם.

Agthia Group PJSC, מובילה אזורית בשוק המזון והמשקאות, השיקה את eZad, פלטפורמת מכירות פומביות מקוונת (eAuction) מעסק לעסק חדשנית, נוחה לשימוש ויעילה, באמצעותה יכולים סוחרים מכל רחבי העולם לרכוש תמרים בתפזורת ממוכרים באיחוד האמירויות הערביות.

eZad the First of its Kind Online Auction Platform for Dates Photo: AETOSWire

eZad מזרזת את המכירה והרכישה של התמרים, וכן משפרת את השקיפות ואת הרווחיות עבור כל בעלי העניין. הפלטפורמה מחויבת לעזור לחקלאים לגדל תמרים טובים יותר, ובאותו זמן היא מאפשרת לקונים סיטונאיים של תמרים להצמיח את עסקיהם.

בשלב הראשון eZad תאפשר רכישה מחקלאים באיחוד האמירויות עם תחילת רישום החל בתחילת עונת הקטיף באוגוסט. לאחר מכן היקף הפעילות של eZad יורחב למדינות נוספות.

החקלאים יציגו את התמרים שלהם למכירה פומבית ב-eZad באמצעות מערכת רישום אמינה המדרגת את התמרים לפי תקני שוק מהימנים, עם תמיכה של אחריות לאיכות שנבנתה על הניסיון הרחב והמוניטין ירושת Al Foah.

רשימות התמרים המוצעות במכירה פומבית ב-eZad יהיו זמינות לסוחרים מכל רחבי העולם למשך 48 שעות. הם יוכלו לחפש ברשימות ולמיין אותן בהתאם להעדפות כמו מחיר, סוג התמר, כמות ואיכות.

הרוכשים יוכלו לאסוף את התמרים שרכשו מאחד המחסנים של eZad או לבחור כל אחד מהשירותים מוסיפי הערך שמוצעים, כולל אחסון, אריזה, העמסה, חיטוי, שטיפה ואספקת התמרים למקומות שונים בכל רחבי העולם.

“פלטפורמת eZad נוצרה בכדי להביא שקיפות, נוחות ותקינה לתעשיית התמרים, באמצעות הטכנולוגיה והשירותים שאנו מספקים. המטרה שלנו היא לקשר בין חקלאים קטנים וגדולים ישירות לרוכשי תמרים בתפזורת באמצעות פלטפורמה אחת, פשוטה וחדשנית. על ידי יצירת קישור ישיר זה, הוצאות שוליות שהוסתרו בעבר כמו גם הוצאות נסיעה ייעלמו, וכך יוצע פתרון חסכוני יותר לקונים”, אמר אלן סמית’, מנכ”ל Agthia Group.

“הפלטפורמה המותאמת באופן אישי מתייחסת לנקודות הכואבות של כל בעלי העניין המעורבים בשרשרת הערך. תמיד שמנו את החקלאים והלקוחות שלנו במרכז כל מה שאנחנו עושים, ונמשיך לעשות זאת כדי להבטיח תשואה כלכלית הוגנת והטבות לכולם”, הוא הוסיף.

eZad מתכוונת להפוך למובילת ערוצי המכירות עבור החקלאים ובאותו הזמן להציע חוויה שלמה ללא מטרד עבור הרוכשים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.ezad.ae

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן