חדשות

YGG SEA מכריזה על מכירה ציבורית ב-IDO עבור האסימון $SEA ב-Copper

לאחר גיוס של 15 מיליון דולר בסבבים פרטיים, YGG SEA מכריזה על מכירה ציבורית ב-IDO עבור האסימון $SEA ב-Copper

(Yield Guild Games Southeast Asia (YGG SEA, ארגון אוטונומי תת-מבוזר (subDAO) של סטארט-אפ משחקי הבלוקצ’יין הפיליפיני (Yield Guild Games (YGG, הכריזה היום על הנפקת ה-DEX הראשונית (IDO) הקרובה של אסימון ה-$SEA שלה בפלטפורמת Copper.

המכירה הפומבית להשקה של האסימון $SEA תחל בפלטפורמת Copper ב-9 במאי בשעה 15:00 שעון UTC והיא תימשך עד ה-14 במאי. סך של 75 מיליון אסימוני $SEA הוקצו למכירה הציבורית בשלב ה-IDO, והם מהווים 7.5% מהאספקה ​​הכוללת של מיליארד אסימונים. המחיר ההתחלתי נקבע על חצי דולר.

“ה-IDO הוא הזדמנות של פעם בחיים להעריך את התמיכה הבלתי מותנית של הקהילה שלנו”, אמרה איירין עומאר מייסדת שותפה של YGG SEA. “אנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים בגלל הקהילה והיינו רוצים שהקהילה תהיה הבעלים של חלק מ-YGG SEA באמצעות ה-IDO. DYOR, כל מה שאני יכול לומר הוא מה שאתם רואים היום הוא רק ההתחלה של מה שיתפתח בחודשים הקרובים”.

$SEA הוא אסימון המשילות של YGG SEA. הוא מעניק לחברי הקהילה את הזכות להצביע על הצעות שונות, הקצאות של תגמולים לאקו סיסטם, תכונות/מודלים מבוקשים לתגמול המשקפים צרכים מקומיים, והזדמנות להיות ברשימה הלבנה עבורNFT  ב-GameFi וגם לא GameFi.

מכיוון שהקהילה היא הליבה של YGG SEA, החברה מחויבת לתת לכולם את ההזדמנות והזמן להשתתף ב-IDO בצורה הוגנת ושקופה. Copper היא הדרך המבוזרת והידידותית ביותר להשתתף בתצורה מסוימת זו של Balancer Liquidity Bootstrapping Pools (LBP), המאפשרת חלוקה שוויונית יותר של אסימונים לכל המשתתפים.

המכירה הפומבית להשקת האסימונים ב-Copper מאפשרת גילוי מחירים בזמן אמת, השתתפות פתוחה ללא צורך באישור, והפצה הוגנת של אסימונים. היא מבטלת את התמריצים של בוטים ובעלי הון למהר לרכוש לפני כולם, כך שהאסימון $SEA יוכל להגיע לידיים של כמה שיותר משתתפים.

YGG SEA היא הגילדה המובילה בדרום מזרח אסיה, לאחר שהשקיעה ב-76 פרויקטים מאז נובמבר 2021. עשרה משחקים היו לנגישים לחברי גילדת YGG SEA, ורבים נוספים יושקו במהלך השנה. כיום יש לה משרדים באינדונזיה, תאילנד, מלזיה ובווייטנאם. בעקבות ה-IDO, YGG SEA מתכננת להתרחב לשלוש מדינות נוספות בתוך שישה חודשים, כאשר כיסוי SEAמלא מתוכנן עד 2024.

YGG SEA גייסה מוקדם יותר 15 מיליון דולר בשני סבבים ממשקיעים בולטים, ביניהם Crypto.com Capital, אנימוקה ברנדס, סולאנה ונצ’רס, פוליגון ואחרים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן