חדשותסטארטאפ ניישן

Wix eCommerce, פלטפורמה להקמה וניהול של חנויות אונליין, מרחיבה פעילות בישראל

החברה השיקה לאחרונה שיתופי פעולה אסטרטגיים עם פתרונות השילוח והתשלומים המתקדמים והמקצועיים בישראל: bit, Wolt ו-PDQ 

Wix המובילה בפלטפורמת בניית אתרים וכלים לניהול העסק אונליין, מרחיבה את פעילות Wix eCommerce בישראל, פלטפורמה מקיפה, מתקדמת ונוחה להקמה וניהול של חנויות אונליין. החברה חתמה על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם פתרונות השילוח והתשלומים המתקדמים בישראל Wolt, bit ו-PDQ במטרה לחזק את היכולות הקיימות ללקוחות בישראל, להתאימן לשוק המקומי ולספק פתרון מלא לבעלי עסקים מקוונים.

שוק המסחר המקוון בעולם בכלל ובישראל בפרט צמח משמעותית בשנתיים האחרונות. בשנת 2020 סך המכירות של חנויות בישראל הפועלות בפלטפורמת Wix eCommerce צמח בלמעלה מ-200% בהשוואה לשנה הקודמת. סך המכירות של החנויות בישראל, הפועלות בפלטפורמת Wix eCommerce עלה ב-50% ברבעון השני של 2021 בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.   

פלטפורמת ה-eCommerce של Wix מאפשרת לבעלי עסקים מכל הסוגים, כולל חנויות מקוונות, לנהל ולהצמיח את העסק שלהם, ולמכור מוצרים באופן מקוון או פיזי. באמצעות Wix, בעלי עסקים יכולים למכור בכמה ערוצי מכירה, ביניהם בחנויות אונליין, באמצעות המובייל, דרך שירותי מדיה חברתית, בשווקים מקוונים (Online Marketplaces) ובנקודות מכירה בחנויות (כרגע בארה”ב בלבד). כמו כן, היא מאפשרת ניהול ומעקב אחר מלאים והזמנות, קבלת תשלומים, וכלים מתקדמים לשיווק. 

שיתוף הפעולה עם Wolt מאפשר לבעלי עסקים להתקין את האפליקציה באתר שלהם ובכך לאפשר ללקוחות  להזמין משלוחים של מוצרים שיגיעו ליעד באותו היום ובערים נבחרות, אף בפחות מ-30 דקות. המשמעות היא  שהלקוחות של בעלי העסקים שמשתמשים ב-Wix יוכלו ליהנות מחווית המשלוחים המוכרת של Wolt כיום בישראל ולקבל מוצרים מכל סוג. הלקוח יוכל לשלוט במועד המשלוח, להנות ממעקב אחרי המשלוח בזמן אמיתי ולקבל הודעה על מסירת המשלוח. זהו שיתוף פעולה ראשון מסוגו בעולם בין Wolt לפלטפורמה להקמה ולניהול של חנויות אונליין.  

שיתוף הפעולה עם bit מאפשר לבעלי העסקים לקבל תשלום מלקוחות באמצעות bit, אפליקציית התשלומים הגדולה והמובילה בישראל. כיום Wix מאפשרת קבלת תשלומים בישראל באמצעות כרטיסי אשראי עם מקס וישראכארט ובאמצעות פייפאל. בעלי העסקים ב-Wix יוכלו להציע את bit כאמצעי תשלום נוסף מהיר, נוח ובטוח.  

שיתוף הפעולה עם PDQ מאפשר פתרונות שילוח עם מגוון רחב של חברות שילוח מקומיות לבעלי עסקים שאין להם ידע קודם בלוגיסטיקה. הפלטפורמה תספק לבעלי העסקים ב-Wix פתרון כולל בכל הקשור ללוגיסטיקה של שילוח מוצרים, החל מיכולות תפעול מרובות דרך הצגת מחיר בהתאם לזמן האספקה ועד מעקב אחרי כל ההזמנות במקום אחד. 

אריק פרץ, מנהל Wix eCommerce: 

“כחברה ישראלית השוק המקומי חשוב לנו מאוד ואנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח הפלטפורמה באמצעות כלים מתקדמים במיוחד עבור שוק זה כדי שבעלי עסקים יוכלו להגדיל משמעותית את הכנסותיהם. שוק המסחר המקוון גדל מאוד בשנתיים האחרונות ואנו מרגישים אחריות לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור חנויות אונליין”.

בנוסף, שירותי תמיכה טלפוניים בעברית ניתנים למשתמשי Wix בישראל בימי ראשון עד חמישי מ-8 בבוקר עד 9 בערב וביום שישי מ-8 בבוקר עד 2 בצהריים. ניתן להיעזר גם במרכז התמיכה החדש בעברית

לפרטים נוספים: www.wix.com/ecom-lp/he

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן