חדשותסטארטאפ ניישן

Velorex מתכננת להשיק כספומטים, תוכנות וכרטיסי חיוב של מטבעות קריפטוגרפיים

חברת הפיננסים והטכנולוגיה Velorex, החברה שמאחורי המטבע הדיגיטלי $VEX, הודיעה היום כי היא בדרך להשיק את כספומט המטבעות הקריפטוגרפיים שלה, תוכנת הבנקאות הדיגיטלית וכרטיס החיוב החכם. כספומטים ללא בנק מסוג Velorex Bankless הם מסופים עצמאיים המאפשרים גישה דו כיוונית לרשת, והמאפשרים לקמעונאים להתאים אישית מטבע קריפטוגרפי עם כל מטבע פיאט. התוכנה המהפכנית שלהם היא קוד פתוח ומאפשרת החלפה קלה של מטבעות קריפטו ופיאט לכל מי שמשתמש בכספומט Velorex Bankless. ניתן לארח את התוכנה משרת מרוחק, נגיש בכל העולם ולקיים אינטראקציה ישירה עם מרכזיות מבוזרות גלובליות. בשלב זה מגיע הארנק החכם Velorex, שנמצא כעת בפיתוח ומסגרת הזמן הממוקדת לשחרורו הוא הרבעון הרביעי של 2021- רבעון ראשון של 2022. יהיו לו תכונות ייחודיות וחדשניות רבות אשר יוכרזו על ידי צוות Velorex ככל שהתפתחותו תהיה מתקדמת. החלק האחרון של פתרון מטבע דיגיטלי משולב זה הוא כרטיס החיוב החכם שלהם. פתרון פיננסי מאובטח זה משלים את המערכת המוצעת על ידי החברה בכך שהוא מאפשר למשתמשים לשלם עבור עסקאות באמצעות מטבע הקריפטו $VEX שלהם.

Logo

Description automatically generated
באדיבות Velorex

כל שלושת המוצרים הללו מתחברים זה לזה כדי להציע פתרון משולב לסוחרים ולמשתמשי קצה, נתון שמאפשר להם לעבור בצורה חלקה בין מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות מגובים על ידי הממשלה. על-ידי קשר המערכת יחד בפתרון אחד התומך ברשת אחת, עסקאות פיננסיות הן מיידיות ומאובטחות. אין צורך בהמתנה כדי לקבל תשלום או להמיר את המטבע הדיגיטלי שלהם לכסף בעולם האמיתי. הן בצורה הפיזית והן באופן וירטואלי, כרטיס החיוב החכם מעניק למשתמשים תחושת חופש ייחודית, ומסיר את הצורך לבדוק את הארנק הדיגיטלי שלהם כדי להשלים עסקאות. בנוסף, כל אחד יכול להיות הבעלים של כספומט Velorex Cryptocurrency, וליצור הכנסה פסיבית מעמלות עסקה.

תאנוס לאמפרופולוס, מנכ”ל Velorex נרגש מהפצת המוצר הממשמש ובא של החברה, “Velorex ממשיכה להוביל לעידן חדש של כספומטים קריפטוגרפיים על ידי שחרור כספומט Cryptocurrency, תוכנה, ארנק חכם וכרטיס חיוב חכם. על ידי שמירה על לוח הזמנים שנקבע מראש וכולל סקירה טכנית, אנחנו מקלים על אנשים חסרי חשבון בנק לקבל בעלות על החיים הפיננסיים שלהם. המערכת המבוזרת שלנו נועדה להקל על השליטה שיש לבנקים על אנשים, ולאפשר להם לגשת לכספים שלהם בכל עת”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן