חדשות

Transmit Security בונה מומנטום עם מינוי המפתח של כריס פיק למנהל השיווק הראשי

המוביל הטכנולוגי הוותיק מצטרף ל-Transmit Security כדי לעזור לה להתמודד עם הזדמנויות שוק של 30 מיליארד דולר ולהעביר מהעולם את השימוש בסיסמאות

Transmit Security, החברה שמאחורי Identity Experience™ המציעה אימות ללא שימוש בסיסמה, הודיעה כי מינתה את כריס פיק למנהל השיווק החדש שלה. פיק מצטרף ל-Transmit Security בתקופה של מומנטום משמעותי וצמיחה מהירה. פיק יבנה ויהיה אחראי לשיווק רב לאומי, ויוביל את הביצוע של אסטרטגיה ליצירת קטגוריה חדשה לגמרי באבטחת סייבר, תוך מינוף הניסיון שלו ב-Apptio ו-Tanium, בהן עזר להגדיר מחדש את קטגוריות השוק שלהן.

החדשות הללו מתבססות על המומנטום האחרון בחברה, כולל מינוי מנהל בכיר נוסף בחודש שעבר בדמות כריס קאדארס כמנהל הכנסות ראשי. Transmit Security גם גייסה לאחרונה מימון בשיעור של 543 מיליון דולר בסבב של סדרה A, וזהו הגיוס הגדול ביותר אי פעם בתולדות אבטחת הסייבר. לחברה מספר פטנטים הקשורים לאימות ביומטרי ואבטחה, שפותחו על ידי כישרונות ההנדסה המובילים בעולם. כיום יותר מ-115 מיליון אנשים משתמשים בטכנולוגיה שפותחה על ידי Transmit Security עבור לקוחותיה הארגוניים בפיננסים, קמעונאות ותעשיות גדולות אחרות.

המינוי של פיק משקף הזדמנות שוק מסיבית. המגיפה אילצה מיליוני אנשים להסתמך על מגוון רחב יותר של טכנולוגיות חיוניות כדי לנהל את חייהם באינטרנט, החל מפגישות עם רופאים ומטפלים, דרך קניית מזון וסחורות וכלה בניהול כספים אישי. ככל שאיומי האבטחה מתרבים, ההימור גבוה יותר בהתחשב בנפח ורגישות המידע האישי המועבר באינטרנט. אבל בעוד שכמעט כל היבט של השירותים הדיגיטליים של היום נועד להתמודד עם ביקוש צרכני מוגבר, כמעט כל השירותים עדיין מסתמכים על סיסמאות, טכנולוגיה בת 60 שנה שתוכננה הרבה לפני שהאינטרנט של ימינו היה קיים.

“השנה אנחנו עושים מהלכים משמעותיים מאוד כחברה, כי אנחנו משנים סטטוס קוו ששלט בתחום קריטי של הטכנולוגיה במשך עשרות שנים”, אמר ראקש לונקאר, נשיא ומייסד שותף, Transmit Security. “לכריס יש ניסיון מובחן בהתמודדות עם בעיות עצומות ובלתי פתירות בטכנולוגיה, ואסטרטגיות השיווק שלו הן חדשניות ומשפיעות על ארגונים גדולים. אנחנו נמצאים במשימה לשדרוג האבטחה והחוויות המקוונות של מיליוני, ובקרוב מיליארדי, אנשים על ידי מעבר לעתיד שהוא מעבר לסיסמאות”.

לאחרונה שימש פיק כמנהל שיווק ראשי בחברת Tanium, חברת אבטחת סייבר שמוערכת לאחרונה ביותר מ-9 מיליארד דולר במונחים ציבוריים. לפני Tanium, פיק כיהן במשך 9 שנים כמנהל שיווק ב-Apptio, חברה שהובילה את הקטגוריה ‘ניהול עסקים טכנולוגי’ בשוק הטכנולוגיה הארגונית, שהיא עזרה להגדיר.

“סיסמאות הן החולייה החלשה ביותר בשירותים מקוונים. האם אי פעם הסכמנו לסבול כל טכנולוגיה אחרת שמשחקת תפקיד כה קריטי באבטחת חיי היומיום שלנו באינטרנט, אבל כזו שהיא לגמרי לא בטוחה, לא נוחה ומיושנת?” אמר פיק. “אנשים משתמשים בסיסמאות חוזרות, שוכחים אותן, בוחרים סיסמאות חלשות וכותבים אותן על ערמות של פתקיות. הגיע הזמן שנעביר את כל התעשייה אל מעבר לבעיית השימשו בסיסמאות. הצטרפתי ל-Transmit Security כי יש לה את הצוות, החזון והמשאבים העצומים לעשות זאת”.

פיק ממוקם בסיאטל, ויעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות ההנהלה שלו בבוסטון, במטה החברה בצפון אמריקה ומחוצה לה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן