חדשות

Slingshot Biosciences, Inc משתפת פעולה עם Almog Diagnostic

Slingshot Biosciences, Inc משתפת פעולה עם Almog Diagnostic להפצת תאים סינתטיים ברחבי ישראל

Slingshot Biosciences, Inc, היצרנית של תאים סינתטיים המציעים דיוק עקבי ובקרה מדויקת כדי להחליף בקרות דם ורקמות לא עקביות לשימוש בזרימה ציטומטרית ושווקים ביוטכנולוגיים אחרים, הודיעה על הרחבת ערוץ ההפצה שלה באמצעות הסכם חדש עם Almog Diagnostic, חברה פרטית שהוקמה ב-1987 ופעילה מאז בשוק הביוטק הישראלי. Almog מציעה מוצרים ושירותים חדשניים בתחומי אימונולוגיה/המטולוגיה, אימונותרפיה (CGT), ביולוגיה של תאי גזע, הפרדת תאים, זרימה ציטומטרית, הדפסה ביולוגית, ביטוי גנים, ביולוגיה מולקולרית ותאית ומיקרוביולוגיה. אלמוג היא שחקנית מרכזית בתחום הזרימה הציטומטרית הישראלית כבר למעלה מ-13 שנים, עם ה-MACSQuant האוטומטי (Miltenyi Biotec) וה-Aurora Spectral Flow Cytometer (Cytek Biosciences) החדשני, בנוסף לספק שירותי CRO עם זרימה ציטומטרית מתקדמת.

ההסכם מקנה ל-Almog Diagnostic את הזכות להפיץ ולמכור את מוצרי Slingshot Bio בישראל. באמצעות רשת הלקוחות של Almog Diagnostic, Slingshot Bio תוכל לבסס את נוכחותה בשוק הישראלי עם במקביל לנוכחות והמומחיות המבוססת של Almog Diagnostic, המוכרת בתחום הזרימה הציטומטרית כבר שנים רבות.

“הרשת של Almog Diagnostic תספק לנו את החדירה לשוק הדרושה למיצוי מלוא פוטנציאל המכירות שלנו. Slingshot Biosciences שקלה שותפי הפצה רבים, ואנו בטוחים שהידע הנרחב של Almog Diagnostic בתחום, הנוכחות הבולטת וקהל הלקוחות הגדול יסייעו לנו למנף את מעמדנו בשוק הזרימה הציטומטרית”, אמר ג’פרי קים, מנכ”ל ומייסד.

הבקרות הסלולריות הסינתטיות של Slingshot Bio מספקות בקרה עקבית, מדויקת ומדויקת למשתמשי מחקר במרחב של הזרימה הציטומטרית על ידי חיקוי תכונות הדם כפי שזוהו באמצעות זרימה ציטומטרית. היכולת לייצר בקרות עקביות עבור זרימה ציטומטרית חסרה כבר עשרות שנים, וכעת ניתנת לשחזור מדויק עם פלטפורמת הייצור הייחודית של Slingshot Bio. “כמפיצים של התזרים הציטומטרי הספקטרלי מבית Cytek בישראל, אנו נרגשים מאוד לשתף פעולה עם Slingshot ולספק ללקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר לבקרת בדיקות ומכשירים”, אמרה ניצן לוי, סמנכ”לית  טכנולוגיות והטמעות חדשות ב-Almog.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן