חדשות

Sky Technologies מכריזה על פול צ’רנווסקי כיו”ר הוועדה המייעצת לביטוח שלה

SQL Technologies Corp. (נאסד”ק: SKYX) (Sky Technologies או ‘החברה’), חברת פלטפורמה חכמה למוצרים טכנולוגיים מובילי שינוי, עם יותר מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי, המציעה שיפור הבטיחות ואורח החיים המבוסס על בית חכם בבתים ובבניינים, הודיעה היום כי פול צ’רנווסקי, מייסד ומנכ”ל Endurance לשעבר (יזם השנה של E&Y לשנת 2017 [MW]), חברת אחריות מובילה לתחום הרכב בארצות הברית, שהשקיעה בהנפקה של SKY, יעמוד בראש הוועדה המייעצת לביטוח של Sky.

מר צ’רנווסקי אמר: “אני מאוד נרגש ומתכבד להצטרף ל-Sky ולכהן כיו”ר הוועדה המייעצת לביטוח, שכן אני מאמין מאוד שהיבטי הבטיחות בפלטפורמת הטכנולוגיות המהפכנית החדשה של Sky ישפרו באופן משמעותי את הבטיחות בבית ובבניין, יצילו חיים, ימנעו פציעות ואירועים מסוכנים רבים, כמו גם נזקים גדולים לרכוש. זה יהיה ניצחון גדול עבור חברות הביטוח, מכיוון שאני צופה שזה יפחית משמעותית את ההפסדים שלהן ויוריד את הפרמיות שהן גובות בכמה קטגוריות”.

רני כהן, מייסד ויו”ר ביצועי של Sky, הגיב: “זו תוספת אדירה לצוות שלנו עם מוביל בדמות הביטוח כמו פול צ’רנווסקי (מייסד ומנכ”ל Endurance לשעבר) שמצטרף ל-Sky כיו”ר הוועדה המייעצת לביטוח שלנו. מר צ’רנווסקי ישתף פעולה עם מארק ארלי (לשעבר מהנדס החשמל הראשי של NFPA ולשעבר ראש קוד החשמל הלאומי – NEC), יו”ר הוועדה המייעצת לבטיחות של Sky, ויעבוד יחד עם חברות ביטוח ורגולטורים בתחום הבטיחות כדי לתמוך באימוץ הטכנולוגיות משפרות הבטיחות של Sky לקראת השקת המוצר הקרובה של Sky ב-2022″.

מר צ’רנווסקי הקים ב-2006 את Endurance, חברת אחריות לרכב מובילה בארצות הברית, ושימש כמנכ”ל שלה עד 2021. יש לו ניסיון ביטוחי רב והוא זכה בתואר יזם השנה של E&Y לשנת 2017 [MW].

מר ארלי הוא מהנדס חשמל בעל שם עולמי, לשעבר מהנדס החשמל הראשי של NFPA ולשעבר ראש קוד החשמל הלאומי (NEC). הוא גם משמש כנציג ארצות הברית בוועדה המייעצת לבטיחות של הנציבות האלקטרוטכנית הבינלאומית (IEC). קוד החשמל הלאומי (NEC) הוקם בשנת 1896. מטרתו היא לשפר את הבטיחות בבתים ובבניינים בארצות הברית.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן