חדשותחוץ

Procore רוכשת את Levelset לפישוט תהליכי עבודה בניהול שעבודים לבנייה

(Procore Technologies, Inc. (NYSE: PCOR, ספקית מובילה של תוכנות לניהול בנייה, חתמה על הסכם סופי לרכישת Levelset. רכישה זו תוסיף ניהול זכויות שעבוד לפלטפורמת Procore, ותאפשר ל- Procore לנהל תהליכי עבודה מורכבים של תאימות ולשפר את תהליך התשלום בבנייה. הוא גם מציג הזדמנויות צמיחה עתידיות עבור Procore, כולל ניצול נכסי הנתונים המשלימים של החברות.

טואי קורטמנצ’י, מייסד ומנכ”ל Procore אמר: “עבודות הבנייה מספיק קשות – קבלת שכר לא צריכה להיות. Levelset מסייעת לתעשיית הבנייה לקבל תשלום מהיר יותר, וההיצע שלהם יהיה תוספת מושלמת לפלטפורמת Procore. רכישה זו גם תעניק ל-Procore גישה לנתוני התעשייה, כולל תשלומים ופעילות תאימות, ותאפשר לנו לספק בינת סיכונים בעלת ערך ללקוחותינו, ולפתח מוצרים פיננסיים חדשניים”.

בבנייה, הסיכונים והמורכבות של העברת כסף בין בעלי עניין משולבים סכומי עתק של הון ועבודה קריטיים מדי שנה. זה גורם ללחץ של תזרים מזומן לקבלנים, מגדיל את ההון החוזר שלהם ואת הוצאות ההצמדה שלהם, ומשפיע לרעה על עבודות בנייה. זרימות עבודה של תאימות מעיקות תורמות לחציון של 90 יום מכירות יוצאות דופן ו-74 ימים לתשלום יוצא מן הכלל, האיטי ביותר מכל הענפים שנסקרו ברחבי העולם.

בארה”ב, שעבודים הם יסודות לזרימות עבודה תואמות אלה. בעלי העניין בתחום הבנייה מקדישים זמן רב ואנרגיה לניהול זכויות שעבוד – החל מאלה המעוניינים לשמור על זכויות השעבוד וצורך לעמוד בניואנסים של חוק השעבוד המשתנה ממדינה למדינה, וכלה בעלי עניין המשיגים כל הזמן ויתורים על שעבוד בנקודת התשלום כדי להבטיח שהפרויקטים שלהם חופשיים וברורים. אתגרי תשלום ומורכבויות דומים קיימים גם ברחבי העולם.

סקוט וולף ג’וניור, מנכ”ל Levelset אמר: “הפתרון שלנו גורם לאנשים לשלם מהר יותר, עם פחות לחץ מזומן. מעל 250,000 משתמשים פרסו את Levelset ביותר מ-6.5 מיליון פרויקטים של בנייה. פעילות זו מייצרת נתוני תשלום וקשרי גומלין אמינים ביותר. יחד עם Procore, אנו יכולים להעצים עוד יותר את התעשייה כדי לקבל תשלום מהיר יותר, עם נראות טובה יותר ותיעוד חלק יותר”. Levelset היא שותפה של Procore App Marketplace מאז אפריל 2018. כיום, מעל 3,300 לקוחות משתמשים בפתרון ניהול זכויות השעבודים שלה לניהול זרימות עבודה של תאימות.

פרטים על הרכישה

Procore הסכימה לרכוש את Levelset במחיר רכישה של כ-500 מיליון דולר, אשר יכלול כ-425 מיליון דולר במזומן, בכפוף להתאמות המקובלות להון החוזר, הוצאות עסקה, מזומנים וחייבים, וכ-75 מיליון דולר במניות Procore. סגירת העסקה צפויה להתרחש ברבעון הרביעי של השנה וכפויה לתנאי סגירה מקובלים.

ד.א. דוידסון משמש כיועץ פיננסי בלעדי וג’ונס ווקר LLP משמש כיועץ משפטי ל- Levelset. Cooley LLP משמש כיועץ משפטי ל- Procore.

פרטים נוספים ומידע על תנאי הרכישה יהיו זמינים בדוח עדכני על טופס 8-K שיוגש על ידי Procore לרשות ניירות ערך.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן