חדשותעסקים

Nyxoah ממנה את ריטה ג’ונסון-מילס לדירקטוריון שלה


Nyxoah SA
(נאסד”ק/יורונקסט בריסל: NYXH) (“Nyxoah” או “החברה”), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום כי מינתה את ריטה ג’ונסון-מילס לדירקטורית עצמאית בדירקטוריון שלה.

רוברט טאוב, יו”ר מועצת המנהלים של Nyxoah, אמר: “אנו שמחים לקבל בברכה את ריטה ג’ונסון-מילס לדירקטוריון Nyxoah. שפע הידע שלה, ניסיון התפעול הנרחב שלה ומומחיותה בממשל תאגידי יהיו יקרי ערך כאשר אנו מנווטים את תעשיית הבריאות עם פתרונות חדשים וחדשניים. התוספת של ריטה גם תחזק את הנוכחות שלנו בארה”ב ואת המחויבות שלנו לגיוון הדירקטוריון”.

ריטה ג’ונסון-מילס הוסיפה: “Nyxoah היא באמת ייחודית בתחום טכנולוגיית הבריאות ואני נרגשת להשאיל את המומחיות שלי לדירקטוריון ולצוות המנהיגות בזיהוי דרכים להשפיע באופן חיובי על הבריאות ואיכות החיים עבור אלה החיים עם ההשפעה המתישה של תנאי נשימה הפרעות שינה.”

ריטה ג’ונסון-מילס היא מנהלת שירותי בריאות לשעבר של C-suite. הרקע והניסיון של ריטה כוללים ניסיון משולב של 30 שנה בממשלה ובתעשייה הפרטית הפדרלית והמדינתית, ש-15 שנים מהן הייתה אחראית ישירות לרווחיות ולצמיחה של ארגוני בריאות. היא בילתה 11 שנים עם UnitedHealthcare כולל כמנכ”לית התוכנית הקהילתית של UnitedHealthcare בטנסי. ריטה מכהנת כיום בדירקטוריון של Brookdale Senior Living Inc.  ו- Quest Analytics, LLC. ריטה קיבלה תואר שני כפול מאוניברסיטת אוהיו, תואר שני במדיניות ציבורית ותואר שני בעבודה/משאבי אנוש. היא גם מאמנת בכירה מוסמכת של הוגאן ועמיתה לאומית בממשל מנהלי תאגידים.

מינויה של ריטה ג’ונסון-מילס יכנס לתוקף לאלתר, בכפוף למינוי סופי של אספת בעלי המניות הבאה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן