חדשות

Nyxoah ו-Acurable נכנסות להסכם הפצה בגרמניה עבור בדיקת השינה הביתית של AcuPebble SA100

Nyxoah SA (נאסד”ק/יורונקסט בריסל: NYXH) (“Nyxoah” או “החברה”), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה התקשרה בהסכם הפצה עם Acurable SL, חברת מכשור רפואי מגובת סיכון המפתחת טכנולוגיות לבישות לשימוש ביתי, כדי לספק את בדיקת השינה הביתית AcuPebble SA100 לחולי OSA בגרמניה.

AcuPebble SA100 היא בדיקת שינה ביתית לבישה מהדור הבא המשתמשת באותות אקוסטיים כדי לאבחן OSA. המטופל מחבר את חיישן AcuPebble לשימוש חוזר לבסיס הצוואר כדי להקליט צלילים הנוצרים על ידי תפקודי הנשימה והלב. אותות מוקלטים אלה מועלים לפלטפורמת ענן מאובטחת באמצעות אפליקציית סמארטפון שבה אלגוריתמים, המוגנים בפטנט, מחלצים פרמטרים של OSA ומספקים דוח אבחון אוטומטי תוך דקות ספורות. AcuPebble הדגימה רמות גבוהות של רגישות וספציפיות הן עבור מדד דום הנשימה-היפופניאה (AHI) והן עבור מדד החמצן-דסטורציה (ODI) בהשוואה לבדיקת הפוליגרפיה בתקן הזהב, והיא מאומתת קלינית באמצעות מחקר אקראי שפורסם ב- BMJ Open. המערכת מסומנת CE ויש לה אישור FDA.

“עם AcuPebble ו-Genio, Nyxoah יכולה כעת להציע למטופלים ולקלינאים את פתרונות האבחון והטיפול החדשניים ביותר בשינה ביתית של OSA”, ציין אוליבייה טאלמן, מנכ”ל Nyxoah. “השותפות של Acurable מתיישבת באופן מושלם עם הצהרת המשימה שלנו עם המטופל הראשון, כיוון שהנוחות, קלות השימוש והדיוק של AcuPebble ינפצו מחסומים לאבחון OSA ויאפשרו ליותר מטופלים לקבל טיפול למצבם. אנו מצפים להשיק את AcuPebbleבגרמניה ברבעון הרביעי של 2022”.

“אנו שמחים להיכנס לשיתוף פעולה סינרגטי במיוחד זה עם מוביל טכנולוגי של OSA כמו Nyxoah, שמשימתה תואמת את שלנו לספק גישה לטיפול לכמה שיותר מטופלי OSA”, ציין אמיליו סאנז-פרייראס, המנכ”ל המשותף של Acurable AcuPebble. מתוכנן להיות הרבה יותר ידידותי למטופל ולמטפלים מאשר בדיקות פוליגרפיה ופוליסומנוגרפיה, נתון שמאפשר לא רק קלות אבחון, אלא גם את היכולת של המטופלים לעקוב באופן שגרתי אחר מצבם. על ידי העצמת המטופלים לקחת שליטה רבה יותר על ה-OSA שלהם, AcuPebble הוא כלי חדש וחשוב לשיפור חייהם של הסובלים ממצב מתיש זה”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן