חדשות

Monday.com מכריזה על מינוי מנהל כללי ראשון לאזור EMEA

פייר ברלין יפקח על הצמיחה של monday.com באזור זה

.monday.com Ltd‏ (נאסד”ק: MNDY) (“monday.com”), פלטפורמה מרובת מוצרים המריצה את כל היבטי הליבה של העבודה, הכריזה היום על מינוי פייר ברלין כמנהל כללי לאזור EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה).

,Pierre Berlin, monday.com’s General Manager of EMEA
Photo: Business Wire

תפקיד חדש זה מהווה חלק מהמבנה האזורי ההיברידי של monday.com, המעצים את השווקים האינדיבידואליים ובה בשעה מספק חיבור חזק לפונקציות ליבה גלובליות, תומך בתנועת החברה במעלה השוק, ומחזק את המנהיגות הגלובלית של החברה. המבנה האזורי ההיברידי נוסד באוקטובר 2023 עם מינוי ג’יימיסון פאוול למנהל כללי בצפון אמריקה ודין סוואן למנהל כללי באסיה פסיפיק ויפן. ברלין יהיה כפוף ליוני אושרוב, מנהל סיכונים ראשי (CRO) ב-monday.com.

לברלין יותר מעשרים וחמש שנות ניסיון והוא שירת בתפקידים מובילים בחברות Figma‏,‏‏Mixpanel ו- LinkedIn, שם התמקד בבניה וגידול הצוותים האזוריים של הארגון. ב-monday.comברלין יפקח על אסטרטגית go-to-market (GTM) של החברה באזור EMEA ויפעל מהמטה האירופי של החברה בלונדון. הנקודות העיקריות בהן יתמקד ברלין יהיו הרחבת הנוכחות של monday.com לרוחב השווקים והאנכים, טיפוח מערכות יחסים מפתח וחיזוק הצע החברה למיזמים באזור.

“monday.com ממשיכה לגדול במהירות ובסדרי גודל, ומינוי המנהל הכללי הראשון שלנו המוקדש לאזור EMEA יהיה בעל השפעה מכרעת על הצלחת החברה באזור זה,” אמר אושרוב. “פייר מביא שפע של ניסיון בטיפוח צוותי best-in-class GTM והרחבת אזורים מתוך הבנה של הניואנסים בשוק באזור EMEA. תחת הנהגתו, אנחנו בטוחים שנוכל להמשיך לבנות על ההצלחה שחווינו בבריטניה ולרוחב אזור EMEA המורחב.

“אני נרגש להצטרף ל-monday.com לאור ההזדמנות הגדולה של החברה להשיג נתח שוק חזק לרוחב אזור EMEA,” אמר ברלין. “עם מוצר כה דינמי וצוותים מיומנים ביותר, monday.comנמצאת בפוזיציה מושלמת להעצמת עסקים ולדמיון מחדש של זרימת העבודה בהם. אני מצפה לעבוד בצמוד לצוותים האזוריים והגלובליים ולמסור אסטרטגיה שאפתנית ומונעת צמיחה עם מיצוב של monday.com כמובילה בעולם.”

חדשות אלה באות בעקבות FY23 מוצלח של monday.com, שבה היווה אזור EMEA כ-32% מכלל הכנסות החברה. monday.com מתכננת להמשיך להתרחב באזור, כפי שמעידה פתיחת המשרד החדש בוורשה, פולין, לא מכבר. בנוסף, המשרד בלונדון, ממנו יפעל ברלין, מתכנן להכפיל כמעט את מספר העובדים בו עד לסוף 2024. לצפייה במשרות פנויות באזור EMEAולהגשת מועמדות בקרו בדף הקריירה של monday.com.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן