חדשות

IonQ מכריזה על התרחבות עם גורמים אירופיים וישראליים ראשונים

חברות בנות חדשות בבעלות מלאה יתמכו ביוזמות בקרב לקוחות ושותפים אירופיים וישראלים

מנהל תוכנית IBM EU לשעבר, נועם זכאי, יוביל מאמצי פיתוח עסקי ומכירות באירופה בכל האזור.

(IonQ (NYSE: IONQ, מובילה בתחום המחשוב הקוונטי, הודיעה היום על הקמת הישויות האירופיות והישראליות הראשונות שלה לתמיכה בהשקעות אזוריות צומחות במחשוב קוונטי. הגופים הגרמניים והישראלים, IonQ GmBH ו-IonQ Israel LTD, יספקו את המערכות הקוונטיות המובילות בתעשייה של IonQ לחברות, מדינות וממשלות אירופיות שונות.

“עם הנוכחות הגרמנית והישראלית החדשה שלנו, אנו מאמינים ש-IonQ ממוקמת היטב לתמוך בשותפים מסחריים גלובליים כשהם מנצלים את היתרונות של מערכות היונים הלכודים ברמה עולמית שלנו עבור שפע של תעשיות”, אמר פיטר צ’פמן, נשיא ומנכ”ל IonQ. “על ידי התאגדות בגרמניה ובישראל, אנו נוקטים בצעדים להטמעת עצמנו באמת בתוך מערכת הטכנולוגיה האירופית והישראלית, דמוקרטיזציה של גישה לקוונטים ויצירת מסלולים חדשים להמשך סקרנות. אנחנו ברורים – ל-IonQ יש מחויבות ארוכת טווח לאזורים”.

כדי להוביל את הישויות הגרמניות והישראליות החדשות, IonQ שכרה את נועם זכאי כמנכ”ל החדש של, IonQ GmBH. נועם מצטרף ל-IonQ לאחר שעבד כמנהל פיתוח עסקי ב-IBM במשך כמעט שלושה עשורים, שם שימש לאחרונה כמנהל התוכנית של IBM Quantum Europe. נועם יושב בחיפה, ישראל, ויפקח על פיתוח עסקי ומכירות בכל האזור.

“לאחר שהייתי במרחב הארגוני כמעט שלושים שנה – מהן חמש האחרונות הושקעו בעבודה על יוזמות קוונטיות – אני יכול להעיד ממקור ראשון שקוונטי הוא לא איזה רעיון מופרך; במקום זאת, זה כאן ומשמש כמה מהחברות הגדולות בעולם כדי להגדיר מחדש תהליכים קיימים ולפתח פתרונות יצירתיים”, אמר זכאי. “IonQ היא מובילה עולמית בתחום הקוונטי הודות לתועלת שהיא מספקת, ואני מצפה לעזור להניע את הצמיחה והאימוץ העסקי שלהם ברחבי אזור אירופה”.

“נועם הוא מנהיג טכני ומפתח עסקי מדהים, שהמוניטין שלו בתחום הקוונטום הולך לפניו בכל האזור”, אמר צ’פמן. “ניסיונו בניהול צמיחה עסקית ושותפות יהווה נכס מדהים ל-IonQ, במיוחד כאשר אנו מחפשים להגדיל את הפעילות ולהטמיע את עצמנו בקהילה הגלובלית”.

ההכרזה היום באה בעקבות הפרסום האחרון של IonQ של תוצאות מפרויקט המחקר המשותף שלה עם GE על יישום הקוונטי בניתוח סיכונים, כמו גם לאחר חשיפת מערכת המחשוב הקוונטי העדכנית שלה Forte.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן