חדשות

Guesty הפלטפורמה המובילה לניהול נכסים לטווח קצר, מכריזה על גיוס בסך 130 מיליון דולר

חברת Guesty, שמספקת פלטפורמת תוכנה לניהול ותפעול נכסים להשכרה לטווח קצר, השלימה סיבוב גיוס מסדרה F בסך 130 מיליון דולר. הסיבוב הובל על ידי חברת ההשקעות הגלובלית KKR, בהשתתפות Inovia Capital והמשקיעים הקיימים Apax, MSD ו-Sixth Street.

פלטפורמת גסטי מאפשרת למנהלי נכסים לטווח קצר לרכז במקום אחד את כל הפעילות הכרוכה בניהול ותפעול נכסים לאירוח. לרבות פרסום באתרי ההזמנות הפופולריים ופתרונות להזמנה ישירה, תוך שימוש באוטומציה לייעול תהליכי התפעול, התקשורת והפעילות העסקית. הפלטפורמה, הפועלת בכ-80 מדינות, היא כיום הגדולה והמקיפה ביותר בשוק ומאפשרת ללקוחותיה, חברות ניהול נכסים ומארחים פרטיים, לבצע בקלות פעולות רבות שמהוות עבורם אתגר יומיומי. כולל תיאום השיווק, הפרסום וההזמנות, ניהול המידע הפיננסי והחשבונאי, ניהול ערוצי תקשורת, תפעול משימות תחזוקה וניקיון, ניהול סיכונים ועוד. 

המערכת של גסטי פועלת באמצעות פלטפורמה אינטואיטיבית וממשקי API גמישים. לחברה זירת מסחר (מרקטפלייס) ובו למעלה מ-200 שותפים בתעשיית הארוח וההשכרה, בהן הענקיות הפועלות בתחום Airbnb, Vrbo, booking.com, Tripadvisor, Expedia, Hopper, Google Travel, Home & Villas by Marriot ועוד רבים אחרים.

תעשיית ה-Short Term Rental מוערכת כיום ב-277 מיליארד דולר, ונמצאת מאז 2022 בצמיחה מהירה יותר מתחום המלונאות על רקע הרצון הגובר לטייל, לעבוד ולחיות בטווחים קצרים במקומות שונים. הביקוש הגובר הניע מארחים רבים לנהל במקביל מספר נכסים והם נזקקים לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים על מנת לעשות זאת באופן יעיל.

עמיעד סוטו, מייסד משותף ומנכ”ל Guesty: “בשלוש השנים האחרונות גסטי נהנתה מצמיחה מדהימה של פי חמש. אנחנו שמחים וגאים בהצטרפות של המשקיעים המובילים KKR ו-Inovia לצד המשקיעים האחרים שלנו לקראת תקופת הצמיחה הבאה שלנו. העלייה במספר המבקשים לשכור נכסים לטווח קצר נמשכת והפלטפורמה שלנו נמצאת בחזית תעשייה זו. אנו ממשיכים בפיתוח הפלטפורמה החכמה הראשונה בתחום זה, עם יכולות בינה מלאכותית, כדי לספק ללקוחותינו יכולות ותובנות שיסירו מהם מטלות טכניות ויאפשרו להם להתמקד בשיפור חווית האירוח.”

גם ברגעים אלה של שמחה, אנו רוצים לציין את לידור לוי ז”ל, חבר צוות אהוב, שנרצח בפיגוע בגן יבנה. לידור היה מפתח מוכשר ומוערך בגסטי, הוא הותיר אחריו את אשתו, בתו בת החצי שנה, זוג הורים אח ואחות. חשוב לנו מאוד כחברים וכארגון לזכור אותו גם ברגע זה.

חברת ההשקעות הגלובלית KKR, שהובילה את סבב הגיוס, פועלת בתחום ניהול נכסים, לצד פתרונות בתחומי שווקי ההון והביטוח בהיקף של מעל ל-500 מיליארד דולר. ההשקעה בגסטי נעשתה באמצעות הזרוע, המוקדשת להזדמנויות השקעה בחברות צמיחה גבוהה בתחום הטכנולוגיה. “גסטי היא מובילה ברורה בתחום ניהול הנכסים,” אומר סטיבן שנלי, שותף ומנהל תחום הצמיחה הטכנולוגית ב-KKR. “אנו מזהים שינוי משמעותי בשוק שכירות הנכסים לכיוון שוק השכירות לטווח קצר. ההשקעה תתמוך בחברה כשהיא תמשיך לענות על הצורך ההולך וגדל של הלקוחות.” לוריאן רקונה, מנהלת ב-KKR Tech Growth מוסיפה: “המוצר של גסטי ייחודי ביכולתו להציע את הכלים שלקוחות דורשים לאורך תהליך ניהול הנכסים ומאפשר למארחים להמשיך ולהתרחב. אנחנו שמחים על השקעתנו בחברה כדי לתמוך בשלב הבא של הצמיחה ולמנף את ההזדמנויות המשמעותיות בשוק זה.”

Inovia Capital היא חברת הון סיכון המנהלת למעלה מ-2.2 מיליארד דולר עם פעילות בצפון אמריקה ואירופה. דניס קבלמן, שותף בקרן: “התרשמנו מהרקורד של גסטי ומהעבודה היסודית שהיא עושה במגזר ההשכרות קצרות הטווח. ‘אנחנו נרגשים להמשיך ולהשקיע בתחום זה, שחשיבותו הולכת וגדלה ואנחנו מאמינים במעמדה של גסטי כפלטפורמה המובילה בתחום זה.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן