חדשותסטארטאפ ניישן

FreedomPay מאפשרת ל-Sephora לספק פלטפורמת קופה ניידת ברמה גבוהה יותר

ענקית מוצרי היופי העולמית בוחרת ב-FreedomPay עבור פתרונות מסחר מהרמה הבאה

FreedomPay, פלטפורמת המסחר המובילה בעולם, מכריזה על שותפות עם Sephora USA, Incהקמעונאית המובילה בתחום מוצרי היופי היוקרתיים, לשילוב פלטפורמת טכנולוגיית המסחר מונעת הנתונים של FreedomPay ביותר מ-500 החנויות של Sephora ברחבי יבשות אמריקה.

“FreedomPay גאה להכריז על ההסכם עם Sephora, כדי לספק חוויה ברמה עולמית למיליוני לקוחותיה ברחבי אמריקה”, אמר כריס קרוננטל, נשיא FreedomPay. “חבילת פתרונות המסחר ללא מגע והנתונים שלנו תאפשר ל-Sephora לספק ללקוחות חוויית צרכן מהירה, נטולת חיכוכים וחדשנית.”

השותפות מאפשרת חוויית נקודת מכירה צרכנית ניידת בטוחה ומאובטחת עבור קונים עם FreedomPay. מערכת התשלום החדשה, שאינה דורשת מגע, מאפשרת ללקוחות Sephora לקבל שליטה מלאה בחוויית התשלום שלהם, ומעניקה לצרכנים את האפשרות לשלם באמצעות אמצעי תשלום ללא מגע וארנקים דיגיטליים במכשיר שלהם, כולל Apple Pay, Google Pay ו-Samsung Pay.

“עכשיו יותר מתמיד, קריטי עבורנו ב-Sephora שתהיה לנו היכולת להסתגל לסביבת הקמעונאות המשתנה במהירות, וזה חשוב במיוחד בנקודת המכירה”, אמר סרי סרידהראג’, סגן נשיא בכיר ומנהל טכנולוגיה ראשי ב-Sephora. “הלקוחות שלנו רוצים חוויה חלקה בכל שלב במסע הקניות, והשותפות שלנו עם FreedomPay מאפשרת לנו להביא למרב את היעילות והיכולות בקופה”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן