חדשות

Experis Israel נבחרה לגייס בבלעדיות עשרות עובדי הייטק עבור חברת Corsight AI בישראל

הגיוס הינו חלק מעסקה גלובלית במסגרתה יגויסו אנשי מקצוע בכירים לסניפי Corsight AI ברחבי בעולם

The SJB Group, בשיתוף עם Experis הגלובלית (מבית ManpowerGroup), השלימה עסקה רחבת היקף במהלכה תגייס מאות עובדים ברחבי העולם עבור החברה הצומחת Corsight AI. במסגרת העסקה, תגייס חטיבת הגיוס הטכנולוגי של Experis Israel כ-60 אנשי הייטק בשנה הראשונה, עם צפי לגיוסים גדולים נוספים בהמשך. שיתוף פעולה זה ממצב את Experis Israel בחזית היכולת לתת מענה לחברות גלובליות ומקומיות הצומחות במהירות.

טכנולוגיית זיהוי הפנים של Corsight, דורגה בין המוצרים הטובים ביותר על ידי NIST, יתרונה הוא היכולת לזהות במדויק פנים של אנשים, גם בתנאים המאתגרים ביותר, ולהתגבר על קשיים נפוצים כמו כיסויי פנים ואיתור בסביבות המקשות על זיהוי. החברה אשר פיתחה את הטכנולוגיה בזמן קצר וצמחה בצורה מהירה, מעסיקה צוותים טכניים, ומומחי מכירות המספקים את המענה לביקושים הרבים לשימוש בטכנולוגיה, באתריה בישראל, כמו גם בבריטניה, אירופה, אסיה, אמריקה ואוסטרליה.

חן דנטס סמנכ”ל מנהל חטיבת הגיוס של Experis Israel, “שיתוף הפעולה בין SJB, Corsight AI ו-Experis Israel, יביא לידי ביטוי את היכולות של Experis Israel להוביל תהליכי גיוס יעילים ואיכותיים בצורה בלעדית ובווליום גבוה. המומחיות של חטיבת הגיוס שלנו בניתוח משרות טכנולוגיות ואיתור טאלנטים המתאימים במדויק לדרישות המשרה, תוך התאמה לתרבות הארגונית הנדרשת בסטארטאפ מתפתח כדוגמת Corsight AI, מבוססת על מאגר הכולל מעל 200 אלף מועמדים טכנולוגיים עדכניים ואיכותיים, שימוש בכלי איתור המבוססים על תהליכי AI פנימיים, וכן Head Hunting איכותי ממקורות חיצוניים. העסקה תכלול השמת אנשי פיתוח מנוסים ובהמשך, נפעל לשלב גם בוגרים מצטיינים ממסלולי תוכנית ההסבה להייטק Experis Academy כחלק מהפתרון הכולל”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
Close
דילוג לתוכן