חדשות

EIG שוכרת את דה לה ריי ונטר כמנכ”ל MidOcean Energy

ותיק התעשייה יוביל את חברת הגט”ן שבשליטת EIG

EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה היום כי דה לה ריי ונטר הצטרף למשרד כמנכ”ל של MidOcean Energy ודירקטור ניהולי של EIG. MidOceanהיא חברת גט”ן (גז טבעי נזיל) הנשלטת בידי EIG המבקשת ליצור פורטפוליו משולב ומגוון של פרויקטי גט”ן תפעוליים באיכות גבוהה עם תזרים מזומנים קיים וחזק. מר ונטר הוא ותיק בתעשייה בן 25 שנה עם ניסיון עולמי בתפעול, סגירת עסקאות ומנהיגות עסקית במגזרי הכרייה, ההזרמה והגט”ן. בין יתר תפקידיו הוא שימש כסגן נשיא בכיר של Integrated Gas Ventures, אחראי לרוב נכסי הגט”ן והגז הטבעי של Shell, ובעבר גם כראש הגט”ן הגלובלי של Shell. הוא יפעל ממשרדיה של EIG בלונדון.

“גט”ן הוא גורם מפתח בהשתנות השימוש באנרגיה והוא הופך יותר ויותר למקור אנרגיה אסטרטגי גיאופוליטי”, אמר ר. בלייר תומס, יו”ר ומנכ”ל EIG. ״EIG היא כבר זמן רב ספקית הון מרכזית למגזר וכבר השקיעה בתשעה פרויקטים של גט”ן ברחבי העולם, הכוללים יצירת נוזל וכן הפיכה לגז מחדש. הוספת מישהו בקליבר של דה לה ריי להובלה של MidOcean ממחישה עוד יותר את המחויבות שלנו לגט”ן ולהמרת האנרגיה. אנו מברכים את דה לה ריי לעלייתו על הסיפון ונרגשים מהעתיד שהוא יעזור לפתח עבור MidOcean״.

מר ונטר הוסיף, “החזון של EIG עבור MidOcean מציג הצעה משכנעת לעולם שיזדקק לגט”ן עוד הרבה זמן. אנו חולקים אמונה חזקה בתפקיד החשוב של גט”ן, כחלק ממשפחה של גזים עם מעט וללא פחמן, לעזור לעולם לעבור לעתיד של נטו אפס. אני מצפה לעבוד עם הצוות כדי לבנות עסק מהותי, המבוסס על הרקורד הנרחב של EIG בגט”ן גלובלי, ולעסק הזה תהיה השפעה ממשית במגזר המאוד רלוונטי הזה של תעשיית האנרגיה העולמית”.

מר ונטר הצטרף לראשונה ל-Shell ב-2002. בנוסף לתפקידיו כסגן נשיא ביצועי של Integrated Gas Ventures ומנהל גלובלי של תחום הגט”ן, הוא מילא תפקידים מגוונים ברחבי העולם, כולל סגן נשיא ביצועי עבור Upstream Joint Ventures, סגו נשיא ביצועי עבור  Gas & Power Africa, וסמנכ”ל מסחרי בקטאר. מר ונטר היה אחראי גם על נושאי ייצור ה-CCUS וה-Blue Hydrogenשל Shell. מר ונטר הוא בעל תואר MBA בהצטיינות מ-IMD בשוויץ, תואר ראשון במסחר (בהצטיינות) מאוניברסיטת נורת’ווסט ותואר הצטיינות במימון וניהול השקעות (בהצטיינות) מאוניברסיטת יוהנסבורג, שניהם מדרום אפריקה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן