חדשותסטארטאפ ניישן

CRN® מציגה את ExaGrid במדריך לתוכנית השותפים שלה לשנת 2022

תוכנית שותפי השיווק של ExaGrid נוספה לרשימה האולטימטיבית של ספקי טכנולוגיה מובילים בתעשייה בערוץ ה-IT

®ExaGrid, פתרון אחסון והגיבוי השכבתי היחיד בתעשייה, הודיעה היום תוכנית שותפי השיווק שלה הוכרה על ידי CRN®, מותג של The Channel Company, במדריך תוכנית השותפים שלה לשנת 2022. מדריך תוכנית השותפים השנתי של CRN הוא הרשימה האולטימטיבית של תוכניות השותפים הבולטות ביותר של ספקי טכנולוגיה מובילים בתעשייה המספקים מוצרים ושירותים חדשניים דרך ערוץ ה-IT.

CRN מפתחת את מדריך תוכנית השותפים שלה מדי שנה כדי לספק לקהילת הערוצים צלילה עמוקה לתוך תוכניות השותפים המוצעות בידי ספקי IT, ספקי שירותים ומפיצים. חברות זוכות לניקוד על סמך השקעות בהצעות שכוללת התוכניות, רווחיות שותפים, הכשרת שותפים, חינוך ותמיכה, תוכניות שיווק ומשאבים, תמיכה במכירות ותקשורת.

ExaGrid מציעה חידושים רבים ב ExaGrid Reseller Partner Program כולל:

*אין צורך במלאי.

*אין צורך באבני דרך או התחייבויות.

* רישום עסקה עבור משווקים שמביאים הזדמנויות ל-ExaGrid שעוזרות לה להגן על השוליים.

*תוכניות SPIFF עבור נציגי מכירות משווקים ואדריכלי פתרונות.

*בונוסים של יוצרי פגישות עבור לפגישות לקוחות פוטנציאליים.

*מכירות משותפות של ExaGrid עם כוח המכירות שלה כולל מהנדסי מערכות טכניות בשטח.

* ExaGrid מבצעת את כל התמיכה בלקוחות והמשווקים זוכים בכל ההזמנות העתידיות לחידושי מכשירים, תחזוקה ותמיכה.

“ExaGrid מעריכה מאוד את שותפי הערוצים שלה ומתכבדת להצטרף למדריך תוכנית השותפים של CRN”, אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ”ל ExaGrid. “תוכנית שותפי השיווק של ExaGrid מספקת את מה ששותפים בערוצים מחפשים: מוצר או פתרון שמביאים ערך חזק ללקוחותיהם; מוצר שעובד היטב ונתמך היטב; ויחסי מכירה הדוקים עם הספק. צוות המכירות של ExaGrid מוכר יחד עם שותפי המשווקים שלנו ומציע לאדריכלי פתרונות אפשרות לקורס מהנדס מוסמך ExaGrid כדי להבין באמת את הטכנולוגיה והערך ש-ExaGrid יכולה להביא ללקוחותיה.

“למשווקים, כמו ללקוחות, יש אפשרויות בחירה לגבי המוצרים שהם מוכרים וקונים. המשווקים אינם לקוחות של הספקים אלא נמצאים בשותפות שווה עם הספק. זה מה שגורם לזה לעבוד” אמר אנדרוז.

“מדריך תוכנית השותפים של CRN מתעמק בחוזקות תוכנית השותפים של כל ארגון על מנת לכבד את אלה שתומכים באופן עקבי ומקדמים שינוי טוב בתוך ערוץ ה-IT”, אמר בליין ראדון, מנכ”ל The Channel Company. “כיוון שהחדשנות מזינה את המהירות והמורכבות של הטכנולוגיה כיום, ספקי פתרונות רוצים שותפים שיוכלו לעמוד בקצב ולסייע לעסק הצומח שלהם”.

מדריך תוכנית השותפים לשנת 2022 יוצג בגיליון אפריל 2022 של CRN ובכתובת www.CRN.com/PPG.

אחסון גיבוי שכבתי של ExaGrid – בנוי לגיבוי

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי שכבתי עם אזור נחיתה קדמי עם מטמון מבוסס כונן, שכבת ביצועים אשר כותבת נתונים ישירות לכונן כדי להציע את הגיבויים המהירים ביותר, ומשחזרת ישירות מהכונן כדי לקבל את השחזורים ואתחולי המכונות הווירטואליות המהירים ביותר. נתונים הנשמרים לטווח אורך מוצמדים למאגר נתונים ללא שכפולים, שכבת השמירה, כדי להקטין את כמות אחסון השמירה והעלות הנובעת מכך. גישה דו-שכבתית זו מספקת את ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר עם עלות האחסון הנמוכה ביותר.

בנוסף, ExaGrid מספקת ארכיטקטורת התרחבות בה התקנים פשוט מתווספים ככל שכמות הנתונים גדלה. כל התקן כולל מעבד, זיכרון ויציאות רשת, כך שככל שהנתונים גדלים, כך המשאבים הנדרשים זמינים לשמירה בלון גיבוי באורך קבוע. גישת האחסון המתרחבת הזו זו מבטלת שדרוגי פיצול יקרים, ומאפשרת לערבב התקנים בגדלים ודגמים שונים באותה מערכת מתרחבת, מה שמבטל התיישנות מוצרים תוך הגנה על השקעות IT מראש ולאורך זמן.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן