חדשותסטארטאפ ניישן

Codefresh עוברת לקוד פתוח

Codefresh עוברת לקוד פתוח ובונה על Argo כפתרון בקטגוריה ארגונית עבור אספקה ניתנת להתאמה, מאובטחת ורציפה

פלטפורמת Argo של Codefresh מביאה את כלי העבודה הארגוניים לסביבת הקוד הפתוח הפופולארית Argo ואל שיטות העבודה הטובות ביותר של GitOps כדי לזרז את פיתוח התוכנה.

Codefresh, עוד לפני KubeCon+CloudNativeCon North America 2021, חשפה את הדור הבא, מעורר הציפיות, של פתרון אספקת התוכנה שלה – וכן חזון אסטרטגי חדש עבור העתיד. פלטפורמת Argo של Codefresh מספקת גרסת פרמיום מלאה של Argo שממכנת תהליכי אספקה רציפה (CD), וכלים עבור תזרימי Kubernetes, לטובת ארגונים מודרניים המחפשים למנף אספקת תוכנה רציפה לטובת היתרונות התחרותיים שלהם.

בקשו גישה מוקדמת כאן

Argo התפתחה והייתה לכלי ה-GitOps בקוד פתוח הפופולארי ביותר שמציע את הצמיחה המהירה ביותר. מטרת Codefresh, שתורמת ועוזרת להובלת הפרויקט, היא לקדם את הערכים האסטרטגיים של Argo ו-GitOps באמצעות תרומות משמעותיות ומתמשכות של קוד פתוח. עבור לקוחות ארגוניים מספקת פלטפורמת Argo של Codefresh פתרון Argo משולב ומאובטח בזהירות וברמה ארגונית המסייע לאפשר תזרימי עבודה ממוכנים לחלוטין של DevOps מקוד לענן, תוך הפחתת סיכוני הייצור להבטחת זמן פעולה אמין.

פלטפורמת Argo של Codefresh נבנתה מהיסודות לאספקה ניתנת להתאמה, מאובטחת ופרוגרסיבית המציידת ארגונים מודרניים ביכולת לחדש ללא הרף בביטחון. היא מבטלת אתגרי צמיחה אופקיים בעת ניהול אלפי מיקרו-שירותים דינמיים – וכל זאת תוך יישום שיטות העבודה הטובות ביותר של GitOps. הפתרון משלב בצורה חלקה את מרכיבי הליבה של Argo בחבילה של מוצר ותמיכה שמוכנה לשימוש ברמת ארגונית, ומציעה באמצעות לוח בקרה אחוד תובנות ואנליטיקות פריסה שאין להם מתחרים.

פלטפורמת Argo של Codefresh משלבת יחדיו באופן מאובטח את Argo Workflows, Events, CD ואת Rollouts בקנה מידה המותאם ליצירת מרכז DevOps יחיד עבור חדשנות בתחומים הקריטיים ביותר המשתלב עם הספקים המובילים בתחומם שהקהילה כבר למדה לאהוב. פלטפורמת Argo של Codefresh מאפשרת למשתמשים לשלב יחדיו כלים מועדפים עבור ניהול בעיות, אבטחה, בדיקה, תוצרי בנייה, ניהול הגדרות ועוד, ותוך שמירה על נקודת מבט ברורה לכל דבר שמתרחש במחזור החיים של אספקת התוכנה.

“כאשר השקנו את Codefresh הימרנו בגדול על קוברניטס ועל קוד פתוח. במהלך השנים תרמנו לכמה פרויקטים חשובים, אך כעת אנו הופכים את ליבת הפתרון שלנו לקוד פתוח”, אמר דן גארפילד, מנהל קוד פתוח ראשי של Codefresh. “השקעות הזמן והמשאבים המשמעותיים שלנו ב-Argo וב-GitOps יעזרו לכולם בסופו של דבר לנוע מהר יותר תוך הוצאת עבודת הניחוש מה-CD עבור ארגונים המנסים לעמוד בקצב החדשנות פורצת הדרך בתוכנה בשווקים שמעים במהירות”.

לנקודת מבט נוספת על ההכרזה החדשה של פלטפורמת Argo של Codefresh קראו את הפוסט בבלוג שלנו.

Codefresh הובילה ליוזמה זו עם הצגת התכונות ArgoCD ו-GitOps הארגוניות מוקדם יותר השנה. בהתבסס על התגובה החיובית המדהימה של הלקוחות והמשוב שלהם בעקבות שימוש נרחב במוצר, פלטפורמת Argo של Codefresh היא ההמשך של מאמצים אלה המשלבים ביחד את פרויקט Argo השלם לפלטפורמה אחודה ומוכנה לשימוש ארגוני.

למידע נוסף על פלטפורמת Argo של Codefresh, בקרו אותנו כאן. משתתפי KubeCon+CloudNativeCon 2021 יכולים לבקר השבוע את Codefresh בדוכן S49#.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן