חדשות

17מ’ ₪ גויסו בחצי שנה לסטארט אפים בהיי סנטר

בימים אלו היי סנטר מגייסים חברות נוספות לתוכנית IN-VENTech, לקידום ופיתוח יזמות בעיר חיפה 

חברות במרכז ליזמות עסקית טכנולוגית היי-סנטר גייסו 17 מ’ ₪ במהלך חצי השנה האחרונה, זאת כחלק מתוכנית IN-VENTech שפועלת לקידום סטארט אפים ויזמות בעיר, בתמיכה ובמימון של עיריית חיפה והחברה הכלכלית לחיפה. 25 החברות שהצטרפו רק בשנה האחרונה, פועלות במגוון רחב של שלבים ותחומים ומעסיקות למעלה מ- 200 עובדים. כמו כן, מרכז היי סנטר ממשיכים להתרחב ומגייסים עשרות חברות נוספות לתוכנית IN-VENTech.

משך התוכנית הינה בין שישה חודשים לשנתיים, בהתאם למסלול שנקבע לכל חברה ובנוסף לכך, החברות מקבלות מענק בסכום של שלוש מאות אלף שקלים, מענקים לשכירת משרדים וארוחות במסעדות בעיר חיפה עבור העובדים והעובדות המשתתפים בתוכנית. בסך הכל, מקבלות החברות סיוע בהיקף של כחצי מיליון שקלים כשההתחייבות היחידה שלהן היא להישאר בחיפה שלוש השנים מיום הצטרפותן לתוכנית.

מעבר לסיוע הכלכלי, התוכנית כוללת איתור שותפים בארץ ובחו”ל, ליווי וייעוץ בבניית מודל השקעה, גיבוש חבר יועצים, סיוע בגיוס כוח אדם, פיתוח עסקי וכמובן הכנה וגיוס משקיעים לקראת סבב השקעה. העבודה במסגרת התוכנית הינה בסביבת הייטק מפרה לצד סטארט אפים מגוונים ועם אפשרויות לשיתופי פעולה רבים, במשרדים חדישים ומודרניים שממוקמים קרוב למרכזי הבילוי, מסעדות ובתי קפה ובמרחק ארבע דקות בלבד מתחנת הרכבת.

“סצנת הסטארט אפ של חיפה נהנית מתנופת צמיחה אדירה, הבאה לידי ביטוי במעבר של יותר ויותר חברות לחיפה בכלל  ולעיר התחתית בפרט”, אומר ליאור חנוכה, מנכ”ל היי סנטר. “העיר חיפה מייצרת יותר מהנדסים מכל עיר אחרת בישראל, אך לאורך השנים רבים מהם בחרו לעבור למרכז כדי להקים את הסטארט אפ שלהם. תוכנית IN-VENTech שמה לה למטרה לבנות אקו סיסטם מלא לחברות וליזמים, על מנת לתת להם מעגל תמיכה מלא כדי לצלוח את השלב הראשוני בחיי המיזם. התמיכה הכלכלית היא רק נדבך אחד ממעגל התמיכה הרחב, הכולל ליווי מקצועי, חיבור למשקיעים ושותפים אסטרטגים וסיוע בכל הניהול השוטף של החברות. אנו מזמינים מיזמים נוספים לבוא ולהתמודד על מקום בתוכנית”.

“בנינו תוכנית האצה ייחודית שלראשונה מאפשרת לכל חברה לקבל את התמיכה שהיא צריכה בזמן ובמקום” מוסיף נמרוד אלמיש מנהל התוכנית, “המושג “תכלס” הפך להיות הקונספט של פגישות העבודה השבועיות עם כל חברה בנפרד, בין אם מדובר בהתנעת פיילוט בתשלום, ניסוח הסכם או חוזה התקשרות ללקוח ועד לתמיכה וליווי כל תהליכי ההשקעות במיזמים.  צוות IN-VENTech מסייע בפיתוח העסקי של חברות התוכנית וכאן מתקבל הערך המוסף.

אודות היי סנטר

HiCenter מובילה את הפעילות היזמית, עסקית טכנולוגית ברובע החדשנות ותומכת בחברות הזנק ויזמים בפיתוח החברה ויצירת סביבה עסקית המאפשרת למקסם את סיכויי הצלחתן, במטרה לבנות חברות מצליחות אשר תתמקמנה בעיר ותהוונה מנועי צמיחה לכלכלת העיר בכלל ולהתפתחות תעשיית היזמות הטכנולוגית בפרט.

HiCenter, בראשה עומדים אנשי מקצוע מובילים בתחומם, מעניק לחברות הזנק סיוע עסקי, סיוע בגיוס כספים, ותמריצים ישירים בגובה של עד 500 אלף שקל לחברה.

מאז הקמתה ועד היום HiCenter הינה שותפה ומובילה בקהילת ההייטק המתפתחת בחיפה, מובילה “מועדון משקיעים” המרכז אליו משקיעים מרחבי הארץ ומהווה מוקד עניין בינלאומי לשיתוף פעולה של שלושת המגזרים: ממשלתי, עירוני ופרטי, המקדם בהצלחה חברות הזנק ומהווה קטר להתפתחות אקוסיסטם יזמי שלם.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן