נדל"ן בארץנדל"ן ותשתיותנדל"ן מסחרי

שלמה נדל”ן מדווחת על עסקת שיא מאז הקמתה

רוכשת מחברת התקשורת ECI טלקום, מספר קרקעות בשטח כולל של 26 דונם, בתמורה לכ-170 מיליון ש”ח (כולל עלויות עסקה).

הקרקעות אשר נמצאות בגבול הערים פתח תקווה- גבעת שמואל, באזור התעסוקה קריית מטלון כוללות שטחים בנויים בהיקף של כ-8,000 מ”ר. זכויות הבנייה המאושרות לקרקעות הינן בהיקף של כ-85 אלף מ”ר ומיועדות למשרדים, תעשייה עתירת ידע ותעסוקה. בכוונת שלמה נדל”ן לפעול להגדלת זכויות הבנייה והוספת שימושים נוספים לייעוד הקרקעות. 

במקביל להתקשרות בהסכם הרכישה, התקשרו החברות בהסכם שכירות על פיו, ECI טלקום תמשיך לשכור את מרבית שטחי הנכס, לרבות כלל השטחים הבנויים, עד לחודש אוקטובר 2023 בתמורה לדמי שכירות שנתיים בסך של כ-4 מיליון ש”ח.

ישראל רייף, יו”ר שלמה נדל”ן ציין: “עסקה זו, מהווה אבן דרך משמעותית בפעילות שלמה נדל”ן ומביאה לידי ביטוי, פעם נוספת, את היכולות המוכחות של שלמה נדלן לאתר ולרכוש נכסים אטרקטיביים בערים מרכזיות, עם פעילות עסקית ענפה, נגישות תחבורתית, ופוטנציאל השבחה. בכוונתנו לפעול להגדלת זכויות הבנייה והרחבת השימושים בקרקעות, ליזום בהן מתחם עירוב שימושים תוסס ומרכזי וזאת בדומה למתחמים המצויים במרכזי ערים גדולות ומפותחות. עסקה זו מהווה המשך ישיר של הבעת האמון של שלמה נדל”ן בערים פתח תקווה וגבעת שמואל ובעתידן. שלמה נדל”ן תמשיך ברכישה ופיתוח של נכסי נדל”ן מניב איכותיים באירופה ובישראל”.

*** השלמת העסקה כפופה להשלמת עסקת מיזוג בין ECI לבין צדדים שלישיים וזאת עד ליום 1 ביולי 2020 אשר ככל ולא תושלם כאמור, תוענק לחברה זכות סירוב ראשון לרכישת הנכס למשך תקופה קצובה שנקבעה בהסכם.

Photo by Ezra Levy

ש.י.ר שלמה נדל”ן בע”מ הינה חברה פרטית מדווחת, בבעלות משפחת שמלצר. החברה הוקמה בשנת 2007 במטרה לרכז את פעילות הנדל”ן ולאתר הזדמנויות עסקיות בתחום הנדל”ן המניב ובתחום המלונאות בישראל ובאירופה בדגש על גרמניה. נכסי החברה בישראל ממוקמים בעיקר במרכז הארץ. פעילות החברה בתחום הנדל”ן המניב והמלונאות באירופה מתרכזת בעיקר בערים מרכזיות – פרנקפורט, ברלין, מנהיים ומדריד, בהן קיימת פעילות כלכלית ותיירותית ענפה. במסגרת זו עוסקת החברה באיתור ורכישה של נכסים מניבים ונכסים מלונאים שבכוונתה לשפץ, לשדרג ולהפעיל כנכס מלונאי במשולב עם מתחמי משרדים ומבנים מסחריים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן