חברות בחו"לחדשות

שירות המשלוחים של Yandex הושק באוניברסיטת אוהיו

מדובר בשיתוף פעולה פורץ דרך עם חברת משלוחי האוכל האמריקאית GrubHub , שלראשונה תעשה שימוש בRover של Yandex, רובוט משלוחים אוטונומי אשר יבצע שליחויות אוכל ברחבי הקמפוסים הנבחרים בארה״ב.

קישור להודעה המשותפת של  Yandex ו- GrubHub : https://investors.grubhub.com/investors/press-releases/press-release-details/2021/Grubhub-and-Yandex-SDG-Launch-Robot-Delivery-Technology-at-The-Ohio-State-University/default.aspx

 קישור לסרטון : https://youtu.be/7W8ATP2qLEg

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן