חדשותספורט

קבוצת NBC Sports בחרה באינוביד לניהול הפרסום באולימפיאדת טוקיו

הרשת תעביר 7,000 שעות שידור, בהיקף פרסום מוערך של 1.2 מיליארד דולר

קבוצת NBC Sports בחרה בחברת אינוביד (Innovid) הישראלית לניהול הפרסומים במהלך שידורי אולימפיאדת טוקיו. הקבוצה צפויה לשדר במהלך האולימפיאדה 7000 שעות של שידורים חיים באמצעות NBC Olympic לעשרות מיליוני צופים בארה”ב. היקף הפרסומות של שידורי האולימפיאדה ברשת זו מוערך ב- 1.2 מיליארד דולר.

חברת Innovid מפתחת ומנהלת את הפלטפורמה העצמאית הגדולה בעולם להגשת ומדידת פרסומות דיגיטליות בטלוויזיות חכמות. היא מעניקה למפרסמים יתרונות של קבלת נתוני חשיפה ואפקטיביות של הקמפיין בזמן אמיתי, כך שאפשר לשנות ולהתאים תכנים וקהלים בטווח קצר ביותר. הכלים האוטומטיים של הפלטפורמה מצמצמים את הצורך בניהול ומעקב אנושי על החשיפה, מקצרים ומדייקים את העבודה. המערכת מעודדת את הקריאייטיביות של אנשי הפרסום בכך שהיא מאפשרת לדוגמה להעלות פרסומות עם סיומות שונות, לבדוק באופן אינטראקטיבי את תגובות קהל הצופים ולהמשיך את הקמפיין בדרך האפקטיבית ביותר.

אינוביד פועלת בשוק הפרסום בטלוויזיה המוערך ב-200 מיליארד דולר ועובר כיום שינוי משמעותי עם המעבר של צופי הטלוויזיה מצפייה בשידור מסורתי לצפייה דרך טלוויזיות חכמות המחוברות לרשת האינטרנט. החברה משרתת היום 40% מתוך 200 המפרסמים הגדולים ביותר בארצות הברית ובין לקוחותיה לוריאל, טויוטה, בנק אוף אמריקה, GSK ועוד. מספר הפרסומות המוגשות ע״י הפלטפורמה של אינוביד לטלוויזיות חכמות גדל ביותר מ-70% מתחילת 2021 בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה שעברה.

לדברי טל חלוזין, סמנכ”ל טכנולוגיות וממייסדי אינוביד, ההתקשרות בפרסום שידורי האולימפיאדה בארה”ב היא קפיצת מדרגה לאינוביד מבחינת היקפי העבודה והחשיפה, האינטנסיביות של השידורים הישירים. בעזרת הכלים שאנחנו מציעים מפרסמים יוכלו לתת פתרון קריאיטיבי מהיר להתרחשויות באולימפיאדה כמו הגעת ספורטאים אמריקאים לשלבי הגמר, זכיה במדליות ועוד. ההתקשרות עם NBC היא הבעת אמון בכלים שפיתחנו ובערך המוסף למפרסמים.

אינוביד הוקמה בשנת 2008 על ידי צביקה נטר, טל חלוזין וצחי זיגדון, והיא מעסיקה כ 400 עובדים, מתוכם 90 בישראל והיתר בארצות הברית, ארגנטינה, אירופה, אוסטרליה, סינגפור ויפן. החברה הודיעה כי עד סוף השנה תהפוך לחברה ציבורית בבורסה לניירות ערך בארצות הברית לפי שווי מוערך של 1.3 מיליארד דולר.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן