חדשותעסקים

פלואנס מודיעה על סגירת הנפקה ראשונית לציבור

פלואנס מודיעה על סגירת הנפקה ראשונית לציבור ומימוש מלא של אופציית החתמים לרכישת מניות נוספות; מגייסת הכנסות ברוטו של 998,200,000 דולר 

Fluence Energy, Inc. (נאסד”ק: FLNC), ספקית מובילה של מוצרים ושירותים לאחסון אנרגיה ויישומים דיגיטליים לאנרגיות מתחדשות ואחסון, הודיעה היום על סגירת ההנפקה הראשונית שלה לציבור של 35,650,000 מניות מהמניות הרגילות שלה מסדרה A, כולל מימוש מלא של אופציית החתמים לרכישת מניות נוספות של המניות הרגילות שלה מסדרה A, במחיר הנפקה ראשונית של 28 דולר למניה. ההכנסות מההנפקה הראשונית לציבור עמדו על 998.2 מיליון דולר, לפני ניכוי הנחות חיתום ועמלות והוצאות הנפקה אחרות. המניות החלו להיסחר בשוק הבחירה העולמי של נאסד”ק ב-28 בספטמבר 2021 תחת הסימול “FLNC”.

ג’יי.פי מורגן ניירות ערך LLC, מורגן סטנלי ושות’ LLC, ברקליס קפיטל בע”מ, ו- BofA Securities פועלים כמנהלי חיתום מובילים משותפים להנפקה. סיטיגרופ גלובל שווקים בע”מ, Credit Suisse Securities (USA) LLC, UBS Securities, LLC, Evercore Group L.L.C, HSBC Securities (USA) Inc, ו- RBC Capital Markets, LLC  ישמשו חתמי משנה להנפקה. Nomura Securities International, Inc, Robert W. Baird & Co. Incorporated, Raymond James & Associates, Inc, Seaport Global Securities LLC, Penserra Securities LLC, וסיברט וויליאמס שנק ושות’, LLC משמשים כמנהלים משותפים עבור ההנפקה.

ההנפקה מתבצעת רק באמצעות תשקיף. עותקים של התשקיף הסופי הקשור להנפקה ניתן לקבל, כאשר הם זמינים, מ: J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, בטלפון 866-803-9204 או בפנייה באימייל prospectus-eq_fi@jpmorganchase.com; Morgan Stanley & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, NY 10014; Barclays Capital Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717 או בפנייה באימייל barclaysprospectus@broadridge.com או בטלפון (888) 603-5847; ואצל BofA Securities, NC1-004-03-43, 200 North College Street, 3rd floor, Charlotte NC 28255-0001, Attn: Prospectus Department, או בפנייה באימייל dg.prospectus_requests@bofa.com

הצהרת רישום הנוגעת להנפקה זו הוכרזה בתוקף על ידי הרשות לניירות ערך SEC ביום 27 באוקטובר 2021. הודעה לעיתונות זו לא תהווה הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישה, ולא תהיה מכירה של ניירות ערך אלה בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שידול או מכירה כאלה יהיו בלתי חוקיים לפני רישום או הסמכה על פי חוקי ניירות הערך של כל מדינה או תחום שיפוט כאלה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן