חדשותסטארטאפ ניישן

ספקית תקשורת פס רחב בוחרת בפתרון אבטחת הסייבר של אלוט

ספקית תקשורת פס רחב ממקסיקו בוחרת בפתרון אבטחת הסייבר של אלוט להגנה על עסקים קטנים ומשרדים ביתיים מהתקפות סייבר

ספקית התקשורת בפס רחב תספק לעסקים קטנים, בינוניים ומשרדים ביתיים שירותי אבטחת סייבר ובקרת תוכן. הספקית ואלוט יחלקו בהכנסות חוזרות משירותי אבטחה.

אלוט בע”מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית מובילה של פתרונות חדשניים לניתוח רשת ופתרונות אבטחה כשירות (SECaaS) עבור ספקיות שירותי תקשורת ועסקים ברחבי העולם, מדווחת היום כי ספקית תקשורת פס רחב ממקסיקו בחרה בפתרון ה- BusinessSecure של אלוט כפתרון להגנת תקשורת נייחת בפס רחב ללא התערבות, ללקוחות החברה, עסקים קטנים ובינוניים (SMB) ומשרדים קטנים/ ביתיים (SOHO), כנגד מגוון רחב של איומי סייבר ובקרת תוכן.

לאחר שירשמו לשירות, לקוחות SMB ו-SOHO יהיו מוגנים מפני איומי אבטחת סייבר ובכלל זה וירוסים, תוכנות זדוניות, תוכנות כופר, דיוג (Phishing) וסוגים אחרים של מתקפות סייבר, ללא צורך להוריד דבר למכשיריהם. בנוסף יאפשר פתרון ה- BusinessSecure של אלוט ליצור מדיניות שליטה בתכנים אותה ניתן יהיה להגדיר למכשיר או לקבוצת מכשירים, לסנן אתרים לפי קטגוריות ולהגביל גישה לפי שעות היום. מנויי SMB ו-SOHO לשירותי אבטחת הסייבר ישלמו תשלום חודשי אשר ייצר הכנסות חוזרות אשר יתחלקו בין הספקית לבין אלוט.

פתרון ה- BusinessSecure של אלוט מספק אבטחה למכשירים המחוברים לרשת העסקית כולל IoT ומכשירים חכמים. הפתרון משתלב בנתב העסקי הקיים בתוספת תוכנה קלה המספקת נראות רשת, אבטחת סייבר, ובקרת תוכן ללא צורך בהתקנה של מכשירי קצה כלשהם אצל הלקוח. פתרון ה- BusinessSecure של אלוט מזהה את ההתקנים המחוברים לנתב ופועל בהתאם להתנהגות המכשיר. כמו כן, הפתרון מגן על הנתב עצמו מפגיעות אבטחה, תוך שימוש באכיפת חוזק סיסמה, ניתוח והגנה על יציאות, ושליטה בבקרות גישה לא מורשות.

“בדומה ללקוחות פרטיים, SMBs ו-SOHOs יכולים מעתה להסתמך על ספקיות שירותי התקשורת שלהן שיגנו עליהם מאיומי סייבר כמו תוכנות זדוניות, תוכנות כופר והתקפות דיוג. לכן אנו מציעים פתרונות כמו BusinessSecure לספקיות שירותי תקשורת,” מסר אמיר אורן, סגן נשיא למכירות באירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואמריקה הלטינית באלוט. “כתוצאה מכניסה קלה לשוק ההמונים, גידול בשביעות הרצון מצד הלקוחות, הכנסות משלימות, וערוץ חדש למעורבות לקוח המזוהה עם המותג, מספר הולך וגובר של ספקיות שירותי תקשורת בוחר בפתרונות אבטחת הסייבר של אלוט ללקוחותיהם.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן