חדשותעסקים

ננוקס תדווח על תוצאות הרבעון השלישי לשנת 2021 ב- 17 בנובמבר 2021

NANO-X IMAGING LTDNanox״ או ״החברה״, נאסד”ק: NNOX), תדווח על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי שהסתיים ביום 30 בספטמבר 2021, לפני פתיחת השוק ביום רביעי, 17 בנובמבר 2021. רן פוליאקין, יו”ר ומנכ”ל החברה, וארז מלצר, דירקטור (שמונה למנכ”ל החל  מ-1 בינואר 2022), יארחו שיחת ועידה לעיון בתוצאות אלה ויספקו עדכון עסקי החל מהשעה 8:30 בבוקר (14:30 שעון ישראל) ET.

בעלי עניין יכולים לגשת לשיחת הוועידה על ידי חיוג (877) 550-3765 (מקומי) או (409) 937-8962 (בינלאומי) והזינו את קוד הגישה 7872065. משתתפים המעוניינים להצטרף לשיחה באמצעות שידור האינטרנט צריכים להשתמש בקישור שפורסם בסעיף קשרי משקיעים באתר (Investors | Nano-X Imaging LTD. (nanox.vision.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן