חדשותתרבות

מלון דן כרמל חיפה מציע סוף שבוע מיוחד

מלון דן כרמל חיפה מציע סוף שבוע מיוחד של מוסיקה וקולינריה משובחת עם מופע פסנתר ייחודי של שלומי שבן שמארח את אפרת גוש לצד ארוחת ערב מיוחדת של השף ברק יחזקאלי והרצאה של גיל חובב

מלון דן כרמל חיפה מציע סוף שבוע מיוחד של מוסיקה וקולינריה משובחת עם מופע פסנתר ייחודי של שלומי שבן שמארח את אפרת גוש לצד ארוחת ערב מיוחדת של השף ברק יחזקאלי והרצאה של גיל חובב, בין התאריכים: 28-30/10/21.

ברק יחזקאלי, צילום: יח״צ

בסוף השבוע המיוחד, אורחי המלון ייהנו בחמישי מארוחת ערב גורמה של שף ברק יחזקאלי שיצטרף לשף המלון נתן בן שטרית ויחד הם יבשלו ארוחת ערב חגיגית עם המון הפתעות קולינריות. 

שלומי שבן, צילום: יוסי צבקר

לאחר הארוחה המשובחת, אורחי המלון ייהנו ממופע LIVE של שלומי שבן עם הפסנתר המפורסם שלו ואורחת מיוחדת הזמרת אפרת גוש שתצטרף אליו והם יבצעו יחד מספר שירים מהמפורסמים שלהם.

ביום שבת אורחי המלון ייהנו מהרצאה של גיל חובב אשר ישתף אותם מהרפתקאותיו של מבקר המסעדות ויספר להם סיפורים מעניינים שצבר לאורך הדרך.

מחיר: עלות החבילה לזוג לשני לילות על בסיס חצי פנסיון – 3588 ₪ והיא כוללת את כל הארוחות והתוכן המוצע.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן