חדשות

מיט-טק מודיעה על סבב השקעה בסך 23.8 מיליון ש”ח בהובלת פסגות קופות גמל גופים מוסדיים מובילים נוספים

למשקיעים יוקצו כתבי אופציה לא סחירים בכמות של 50% מכמות המניות המוקצות במחיר מימוש של 5 ₪ למניה לתקופה של שנתיים,

מיט-טק 3 די בע”מ (סימול: מיטק) המפתחת תהליך להדפסה תעשייתית של בשר נקי באמצעות מדפסת תלת-ממד, מודיעה על השקעה בסך 23.8 מיליון ₪ בהובלת פסגות קופות גמל ופנסיה בע”מ, וכן גופי השקעה קיימים וחדשים נוספים מישראל. בתמורה להשקעה, יוקצו למשקיעים 6,791,600 מניות מיט-טק במחיר 3.5 ₪ למניה שיהוו לאחר ההקצאה 8.57% מהון המניות של החברה.

למשקיעים יוקצו כתבי אופציה לא סחירים בכמות של 50% מכמות המניות המוקצות במחיר מימוש של 5 ₪ למניה לתקופה של שנתיים, הגבוה ב-143% ממחיר המניה בהשקעה, וכתבי אופציה בכמות דומה של 50% מכמות המניות המוקצות בעסקה במחיר מימוש של 6 ₪ למניה, הגבוה ב-171% ממחיר המניה בהשקעה, לתקופה של שנתיים וחצי.

במסגרת ההשקעה, לבעלי המניות במיט-טק, שביניהם  נמנים בית ההשקעות מור שהגדיל את החזקותיו במסגרת העסקה, איש העסקים רמי לוי וקבוצת אדום, נוסף גם אייל רביד שהינו מבעלי רשת השיווק ויקטורי.

הגיוס תומך בתוכנית האסטרטגית של מיט-טק להאצת המו”פ, קיצור תהליך ההגעה לשווקים ובכלל זה למכירות וזאת ע”י רכישת טכנולוגיות למוצרים משלימים שהינם סינרגטיים לפעילות הליבה של מיט-טק. הגיוס ישמש, בין היתר, להשלמת עסקת הרכישה של חברת Peace Of Meat (POM), שהנה מובילה בינ”ל בתחום מוצרי שומן מתורבת.

גת מגידו, סמנכ”ל השקעות בפסגות: “ההשקעה בחברת מיט-טק מתיישבת עם אסטרטגיית ההשקעות שלנו בחברות אימפקט אשר אנו מאמינים בפוטנציאל הכלכלי הרב שהן מגלמות, לצד פוטנציאל התרומה העצום לאיכות הסביבה. מיט-טק הוכיחה מאז מיזוגה כחברה ציבורית בת”א התקדמות מרשימה בצנרת הפיתוח לצד מהלך הרכישה האסטרטגי הראשון שהחברה פועלת להשלים, אשר מקדם אותה לדריסת רגל בשוק תחליפי הבשר הגלובלי הנמצא בתנופה גדולה.”

מנכ”ל מיט-טק, שרון פימה: “אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון בפעילות וחזון החברה. הגיוס מאפשר לקדם את השלמת עסקת הרכישה של POM אשר מוסיפה נדבך חשוב לחיזוק תהליך המו”פ ופותח בפנינו שווקים חדשים דוגמת מכירות עבור מוצרים היברידיים.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
Close
דילוג לתוכן