בריאותחדשות

מדריך: כך חוזרים לספסל הלימודים עם בדיקה שלילית

לקראת חזרת תלמידי ישראל לבתי הספר היום (ד’), מצ”ב סרטון של ד”ר שפיר בוטנר, מנהל בית ספר לפראמדיקים במד”א  – אשר מסביר להורים ולתלמידים כיצד לבצע את בדיקת הקורונה המהירה (אנטיגן) בבית בצורה הנכונה, הבטוחה והיעילה ביותר, אשר תסייע לשמור על בריאותם התלמידים

על מנת לקבל תו ירוק לילדים, ניתן להמשיך ולהגיע לבדיקה מהירה באחד מ-180 מתחמי הבדיקות של מגן דוד אדום ברחבי הארץ. לילדים בגילאי 3 עד 12 הבדיקה היא ללא תשלום.

לצפייה בסרטון הדרכה ב Youtube https://youtu.be/IpCokRGKWxA

להורדת סרטון הדרכה באיכות גבוהה https://mdaonline.egnyte.com/dl/Q3EiXJ5IGS

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן