חדשות

יוסי ביבס מונה לדירקטור שירותי אבטחת סייבר מנוהלים בחברת Matrix 2BSecure

יוסי ביבס (40) מונה לדירקטור שירותי אבטחת סייבר מנוהלים בחברת Matrix 2Bsecure, חברת אבטחת מידע מבית מטריקס. במסגרת תפקידו החדש יהיה אחראי ביבס על ניהול ופיתוח עסקי של מערך השירותים המנוהלים בחברה, תפקיד מרכזי בניהול שירותים מתקדמים ללקוחות הכולל אחריות לפיתוח והטמעת פתרונות מותאמים באופן רוחבי במתן מענה לאיומי סייבר בזמן אמת, ניהול צוותי חקירה, צוות תשתיות וצוותי מחקר לבחינת פתרונות וחידושים בתחום הסייבר.

בנוסף לתפקידו החדש, ממשיך לכהן ביבס גם כמנהל מחלקת MSSP, במהלך תפקידו החברה שילשה את כמות הלקוחות המנוהלים, כמו כן בוצעה הרחבה של מספר שירותים נוספים עליהם מנויות עשרות חברות כגון: 

  1. MDR שירות ניהול, זיהוי ותגובה לאירועי סייבר על תחנות קצה ושרתים.
  2. מודיעין סייבר – איתור וזיהוי מידע מקדים למתקפות סייבר וכריית אינדיקטורים למתקפות בהתהוות.
  3. Cloud security במתן מענה לאבטחת סביבות ענן, זיהוי אירועים חריגים ומתן המלצות ליישום.

ביבס בעל תואר ראשון במנהל עסקים, בהצטיינות יתרה, ותואר שני בניהול וכלכלה, שניהם מהמרכז האקדמי פרס.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן