חדשותישראל

בנק הפועלים משיק את Poalim Wonder

תוכנית הטבות חדשה ללקוחות הבנק עם מגוון רחב של הטבות אטרקטיביות, בלעדיות ומפתיעות

כל לקוח של הבנק שיצטרף לתכנית יקבל מתנת הצטרפות – 25 נקודות בהן יוכל ליהנות ממגוון הטבות: חצי ק”ג גלידה ברשת גולדה, ארוחת ילדים ברשת מקדונלדס, ספר מתנה בצומת ספרים, משקה ברשת Rebar, ועוד מגוון הטבות אפשריות למימוש

 • במסגרת Poalim Wonder, הלקוחות יצברו נקודות בהתאם להיקף השימוש שלהם בכלל כרטיסי האשראי הבנקאיים (שהונפקו על ידי בנק הפועלים) שלהם ולמספר הפעולות שיבצעו בערוצים הדיגיטליים של הבנק. 
 • רשאים להצטרף לתוכנית לקוחות הבנק המחזיקים בכרטיס אשראי משתתף כהגדרתו בתקנון התוכנית ומצורפים לערוץ השירות “פועלים באינטרנט”. 
 • להצטרפות לתוכנית יש להוריד את אפליקציית Poalim Wonder הזמינה החל מהיום בחנויות האפליקציות.
 • לקוח שברשותו מספר כרטיסים בנקאיים  של בנק הפועלים (עם לוגו הבנק) יוכל ליהנות מצבירת נקודות כוללת על כל כרטיסיו.
 • לקוחות בנק הפועלים יוכלו  לעשות שימוש בנקודות שצברו  להזמנת או רכישת שוברים המאפשרים קבלת מוצרים או שירותים בבתי העסק המציעים מוצרים ושירותים אלו באמצעות האפליקציה,  או להמשיך לצבור  את הנקודות וזאת לתקופה של עד 12 חודשים – פרק זמן ממושך מאוד בהשוואה למקובל בתוכניות הטבות אחרות.
 • התוכנית החדשה תחליף את תוכניות ההטבות הקיימות כיום אשר מוצעות על ידי חברות כרטיסי האשראי, ותכלול עשרות הטבות בתחומי צרכנות, פנאי, תרבות, קולינריה ותיירות. 

בנק הפועלים מודיע היום על השקת Poalim Wonder – תוכנית הטבות ללקוחות הבנק המחזיקים בכרטיס אשראי בנקאי ומצורפים לערוץ השירות “פועלים באינטרנט”, המקנה הטבות והצעות ערך ייחודיות ללקוחות.

מתוך רצון לחזק את הקשר בין הבנק ללקוחותיו ולאור שיתוף הפעולה עם כלל חברות כרטיסי האשראי, בנק הפועלים משיק תוכנית חדשה אשר תחליף את תוכניות ההטבות הקיימות כיום אשר מוצעות על ידי המתפעלות, ותכלול עשרות הטבות בתחומי צרכנות, פנאי, תרבות, קולינריה ותיירות. 

בהתאם לתוכנית, הלקוחות יצברו נקודות בהתאם להיקף השימוש שלהם בכרטיסי האשראי וכן בהתאם למספר הפעולות שיבצעו בערוצים הדיגיטליים של הבנק. 

הלקוחות יוכלו לעשות שימוש בנקודות שצברו להזמנת או רכישת שוברים המאפשרים קבלת מוצרים או שירותים בבתי העסק המציעים מוצרים ושירותים אלו באמצעות האפליקציה, או להמשיך לצבור אותן וזאת לתקופה של עד 12 חודשים (פרק זמן ממושך מאוד בהשוואה למקובל בתוכניות ההטבות). 

ההצטרפות לתוכנית נעשית בצורה קלה ופשוטה באמצעות אפליקציית Poalim Wonder הזמינה בחנויות האפליקציות ומציעה חוויית משתמש חדשנית וידידותית.

השימוש באפליקציה בטלפון הנייד יאפשר ללקוחות לנהל את צבירת הנקודות שלהם ולממש את ההטבות בדרך קלה, פשוטה ונוחה לשימוש. לפרטים נוספים אודות ההטבות המוצעות בתוכנית, ניתן להיכנס לאתר:  https://www.bankhapoalim.co.il/he/Poalim-Wonder.

את תכנית ההטבות החדשה תוביל גלית דובין, תחת מטה שיווק בבנק בניהולו של סמנכ”ל השיווק, אסף אזולאי

דב קוטלר, מנכ”ל בנק הפועלים: “השקת תוכנית ההטבות החדשה משקפת נדבך נוסף בחיזוק הקשר עם הלקוחות ובפיתוח הצעות הערך הייחודיות עבורם. אנו גאים להשיק תוכנית רחבה שתאפשר ללקוחותינו ליהנות משורה ארוכה ומגוונת של הטבות בתחומים שונים ותעודד אותם לבצע פעולות בערוצים הדיגיטליים המתקדמים של הבנק.”  

אסף אזולאי, סמנכ”ל השיווק של בנק הפועלים: “אנו משיקים היום תוכנית הטבות חדשה וייחודית המותאמת לצרכים העכשוויים של לקוחותינו. ההטבות נבחרו לאחר תהליך בחינה מקיף של צרכי הלקוחות שלנו. אנו גאים להיות הגוף הפיננסי הראשון בישראל שיתגמל את לקוחותיו לא רק על פעילויות בכרטיס האשראי ובערוצים הדיגיטליים אלא גם על פעילויות למען הקהילה והשתתפות בסדנאות של המרכז לצמיחה פיננסית של הבנק”.

תוכנית ההטבות החדשה של בנק הפועלים תציע מגוון הטבות, כגון: 

 •  שובר 30 ₪ ל- Gett ב-30 נק’.
 • שובר 30 ₪ ל- Wolt ב-30 נק’.
 • שובר 50 ₪ לזאפה ב-25 נק’.
 • כניסה לטרקלין דן בנתב”ג ב-69 ₪ + 40 נק’.
 • כרטיס לסרט בסינמה סיטי/הוט סינמה ב-20 ₪ + 10 נק’.
 • ארקיע – שובר בשווי 500 ₪ למימוש באתר ארקיע ב-299 ₪ + 40 נק’.
 • ארקיע – טיסות ל/מ אילת ב-175 ₪ לכיוון אחד + 25 נק’. 
 • מלונות בראון – לילה זוגי באמצע שבוע + ארוחת בוקר במלונות הבוטיק של הרשת ב-349 ₪ + 25 נק’. 
 • כניסה למגוון אטרקציות בהנחה (ספארי, מצפה תת ימי, קיפצובה, באולינג ועוד). 
 • כניסה למגוון מוזיאונים בהנחה (מוזיאון הילדים, מדעטק, מוזיאון העיצוב חולון ועוד). 
 • גיפט קארד שופינג על סך 100 ₪ ב-50 ₪ + 25 נק’.
 • גיפט קארד שף למגוון מסעדות על סך 200 ₪ ב-100 ₪ + 50 נק’.

כמו כן, כל לקוח של הבנק שיצטרף לתכנית יקבל מתנת הצטרפות – 25 נקודות בהן יוכל ליהנות ממגוון הטבות: חצי ק”ג גלידה ברשת גולדה, ארוחת ילדים ברשת מקדונלדס, ספר מתנה בצומת ספרים, משקה ברשת Rebar ועוד מגוון הטבות אפשריות למימוש.

כפוף למלאי ההטבות וליתר תנאי ההטבות המופיעים בעמודי ההטבות באפליקציה. בנוסף, כפוף לתקנון תכנית ההטבות-בנק הפועלים ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באפליקציית תכנית הנאמנות של בנק הפועלים המפורסמים באתר הבנק.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן