חוב

בלנדר הלוואות בין אנשים נבחרה לקחת חלק באירוע “אבו דאבי פינטק”

באירוע המקדים שייערך ביום רביעי ה-20 באוקטובר משתתפות כ-23 מדינות, ביניהן ישראל

בלנדר תציג באירוע המקדים יחד עם עוד 4 חברות ישראליות בתחום הפינטק:  Chargeafter, Personetics Capitalize.ai, paygilant אשר נבחרו מתוך כ-60 חברות שהגישו מועמדות

כנס “פינטק אבו דאבי” נערך מדי שנה על ידי ADGM (מרכז פיננסי בינלאומי הפועל באבו דאבי) אשר הוקם על ידי צו פדרלי של איחוד האמירויות בשנת 2015 ומשמש כחוליה מרכזית המקשרת בין הכלכלות הצומחות של המזרח התיכון, אפריקה ודרום אסיה ועל ידי CBUAE, הבנק המרכזי של אבו דאבי. הבנק הוקם בשנת 1973 ומשימתו העיקרית היא לקדם יציבות כספית ופיננסית באמצעות פיקוח, ניהול ויצירת תשתית פיננסית חזקה. 

בנוסף חברים במשלחת הישראלית בכנס דמויות מפתח בתחום בישראל:

יוסי ורדי, יו”ר המשלחת הישראלית, ענת גואטה, יושבת ראש רשות ניירות ערךדניאל חחיאשוילי, ראש האגף לטכנולוגיה וחדשנות בפיקוח על הבנקים.

דב קוטלר, מנכ”ל בנק הפועלים, עמי אפלבאום, המדען הראשי ויו”ר הרשות לחדשנות.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
טגיות
Back to top button
Close
דילוג לתוכן