בריאותחדשות

רקח מייצאת מוצר ברישום מלא לחו”ל

מוצר ראשון ממשפחת הסטרואידים מתוצרת רקח, ישווק באנגליה ובאירלנד. במקביל הושלמו בהצלחה מבחנים השוואתיים (BIO) של המוצר למדינות אירופאיות נוספות והחברה מצויה בהליכי התאמה של התכשיר גם לשוק הקנדי. שווקי המטרה של המוצר הינם בעלי פוטנציאל מכירות בהיקף של מיליוני דולרים

לדברי מנכ”ל רקח מרדכי אלגרבלי: “אנו נרגשים להשלים מהלך עליו עבדנו מספר שנים ביחד עם השותף העסקי לפרוייקט רישום מלא של מוצר הסטרואידים שלנו בשוק האנגלי. החברה רואה בשווקי חו”ל בכלל ובתחום הסטרואידים בפרט פעילות ליבה לשנים הקרובות ופועלת לאיתור שווקים נוספים לתכשיריה, להתאמת תיקי ייצור נוספים בקו הסטרואידים לדרישות האירופאיות, לרכישת תיקי ידע נוספים ולאימוץ טכנולוגיות ייצור חדשות בתחום”.

רקח, חברה ישראלית מובילה המתמחה בייצור, יבוא, שיווק, מכירה והפצה של תרופות, מוצרי חיטוי, ויטמינים, תוספי מזון וקוסמטיקה בשליטה משותפת של קרן פימי (כ-42.6%) ומשפחת אלגרבלי (כ-29.8%) מדווחת היום כי השיקה את המוצר הראשון ממשפחת הסטרואידים (cortico-steroids) מתוצרתה בחו”ל, התכשיר יצא משערי מפעל הסטרואידים החדש שבנייתו הושלמה זה מכבר ופעילות השיווק והמכירה של התכשיר יחלו על ידי השותף העסקי לפרוייקט בתקופה הקרובה באנגליה ובאירלנד.

כמו כן השלימה החברה בהצלחה, ביחד עם השותף העסקי, את מבחני ההשוואה (BIO STUDIES) של התכשיר בגרמניה ובמספר מדינות אירופאיות נוספות והיא נערכת להגשת התיק לרישום במדינות אלו לקראת תום שנת 2021. תהליך דומה מתקיים גם בקנדה שם נמצא שותף עסקי נוסף לתכשיר והחברה בוחנת בימים אלו את התאמת התיק לדרישות הרשויות בקנדה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן