חדשותסטארטאפ ניישן

Zoom Whiteboard, מרחב שיתוף פעולה לצוותים היברידיים, זמין כעת

פתרון חדש מאפשר שיתוף פעולה מבוזר אסינכרוני ובזמן אמת

Zoom Video Communications, Inc. זום הכריזה על הזמינות הכללית של Zoom Whiteboard, מרחב עבודה דיגיטלי מודרני המספק פתרון אחוד לשיתוף פעולה ויצירה בתוך פלטפורמת זום. המשתמשים יכולים לקיים אינטראקציה עם Zoom Whiteboard באופן דומה לשימוש פיזי ואישי, וליצור שיתוף פעולה מרתק שהינו ויזואלי ויעיל יותר. כשכוח העבודה הגלובלי מאמץ סביבות עבודה היברידיות בכל התעשיות וביניהן, יש צורך גדול יותר בפתרונות שמטפחים רעיונות ועבודת צוות בקרב עמיתים משותפים ומבוזרים, ובאופן חלק. Zoom Whiteboard מרחיב עוד יותר את היכולות של פלטפורמת זום עבור כוח העבודה ההיברידי של היום, כולל תקשורת אחודה, וכולל תמיכה ב- Zoom Developer Platform, Zoom Events, Zoom Contact Center, ו-Zoom IQ for Sales.

“לכלי שיתוף פעולה יש ביקוש גבוה, ו-Zoom Whiteboard בטוח יהווה מרכיב עיקרי עבור כוח העבודה המודרני”, אמר דן רוט, אנליסט בכיר בתחום שיתוף הפעולה החזותי, Wainhouse Research. “זום מביאה ניסיון של למעלה מעשור בתקשורת וידאו יוצאת דופן לפתרון החדש הזה, שעסקים זקוקים לו כדי לשמור על זרימת המידע בצורה מאובטחת שמנוהלת בקלות”.

“לא רק שאנחנו תומכים בלקוחות בעת שהם מסתגלים לשלב החדש הזה בעבודה שלהם, אלא שאנחנו צופים את מה שיבוא לאחר מכן, ובונים פתרונות פלטפורמה, כמו Zoom Whiteboard, כדי לתת לזה מענה”, אמר עודד גל, מנהל המוצר הראשי של זום. “Zoom Whiteboard מחמש צוותים עם הכוח של תקשורת רציפה בפתרון קל לשימוש המספק מרחב שיתוף פעולה וירטואלי לפני, במהלך ואחרי פגישה”.

לוח לבן בכל עת, ומכל מקום

העבודה ההיברידית מציבה אתגרים לעבודה משותפת מכיוון שעובדים מרוחקים אינם יכולים לראות את הלוח הלבן הפיזי במשרד, ומסתכנים בהישארות מחוץ לתמונה. זה יכול להיות גם מאתגר להעביר רעיונות ומידע לקהל רחב.

Zoom Whiteboard הוא כלי שיתוף פעולה חזותי שנועד להקל על שיתוף פעולה אסינכרוני ובזמן אמת. הוא משמש כמרחב וירטואלי לצוותים לגיבוש רעיונות ולעבודה משותפת עם חופש וגמישות. מדובר בפתרון מבוסס רשת כשהמשתמשים יכולים לשתף פעולה ללא מאמץ באמצעות מגוון מכשירים – דפדפן אינטרנט, טאבלט, מחשב שולחני או באמצעות Zoom Rooms for Touch. בשילוב הדוק עם התקני Zoom Meetings ו-Zoom Rooms for Touch, כמו DTEN D7 ו-Neat Board, ועם תמיכה ב-Zoom Chat בקרוב, Zoom Whiteboard מרחיב את הפרודוקטיביות הרבה אל מעבר לגבולות של פגישה בודדת.

השלימו את Zoom Rooms עם לוח לבן נלווה ייעודי, כמו ה-DTEN ONboard החדש, תצוגת המגע האינטראקטיבית הראשונה שנבנתה במיוחד עבור פעילות לוח לבן מתקדמת שתגיע בקרוב לשוק.

תכונות המיועדות לשיתוף פעולה

Zoom Whiteboard מגיע עם שורה של תכונות קלות לשימוש כולל:

  • לוח מחוונים ושיתוף קל: צרו לוחות לבנים חדשים, נהלו לוחות קיימים ושתפו גישה. Zoom Whiteboard ניתן לשיתוף פנימי או חיצוני עם כל מי שיש לו חשבון זום, עם אפשרות ייצוא ושמירה.
  • הערות והארות: השתמשו בפתקים דביקים כדי להדגיש רעיונות חשובים.
  • צורות ומחברים: צורות שניתן ליצור בקלות, וניתן להשתמש במחברים כדי לחבר את הצורות הללו באופן מיידי.
  • בד ניתן להרחבה: צרו עד 12 דפים עם ניווט חלק; משתמשים יכולים להוסיף תמונות בקלות.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן