חברות בחו"לחדשות

VRChat חוברת ל-Anthos Capital ומשלימה גיוס בסך 80 מיליון דולר בסבב D

מימון זה יאפשר ל-VRChat לצמוח ולהעצים את קהילת VRChat

VRChat, פלטפורמת מציאות מדומה (VR) חברתית המאפשרת למשתמשים ליצור, לפרסם ולחקור עולמות וירטואליים עם משתמשים אחרים ברחבי העולם, הודיעה על השלמת סבב השקעה D בסך 80 מיליון דולר. את הסבב הובילה Anthos Capital, והשתתפו בו גם Makers Fund, GFR Fund ואחרים.

VRChat היא פלטפורמת ה-VR החברתית המובילה עם מיליוני משתמשים, מאות אלפי עולמות ועם למעלה מעשרה מיליון אווטרים ייחודיים. זהו יישום VR החינמי הנמצא בראש הן בחנות Steam והן בחנות Oculus Rift, עם מעל ל-40,000 משתמשים בו זמנית. הודות לחופש היצירתי של הכלים שמעניקה VRChat, המשתמשים הפכו את VRChat לתופעה תרבותית ייחודית, המלווה באיזכור באמצעות ממים באינטרנט, אירועים ותרבות. הפלטפורמה הפכה גם למקום מפגש וירטואלי עבור אירועים מקוונים וקהילות.

“VRChat מארחת קהילה תוססת, יצירתית ומעורבת, שמילאה תפקיד קריטי בעיצוב המשך התפתחותה. אנחנו נרגשים לעבוד עם המשקיעים והשותפים שלנו, במטרה להמשיך לצמוח ולהעצים את הקהילה שלנו בקצב מואץ”, אומר גרהם גיילור, ממייסדי ומנכ”ל VRChat.

השקעה זו מספקת ל-VRChat את המשאבים להאיץ את פיתוחה של “כלכלת היוצרים” (Creator Economy) שבה המשתמשים יכולים להניב הכנסות, מערכת גילוי חברתית משופרת לחוויות משמעותיות יותר והתרחבות לפלטפורמות נוספות. שיפורים אלה יתרמו לצמיחה המהירה של VRChat ויאפשרו ליותר אנשים לגשת ליקום הווירטואלי הזה.

“אנו גאים לשתף פעולה עם VRChat בעת שהיא מחוללת מהפכה נוספת בחוויות חברתיות. ככל שהשוק למציאות מדומה גדל, VRChat נמצאת בעמדה להתרחבות וצמיחה משמעותיים כפלטפורמה המובילה לעולמות וירטואליים”, אומר בריאן איימס, מנכ”ל אנת’וס קפיטל.

“הצוות הנלהב והמוכשר של VRChat בונה את הפלטפורמה המוטמעת (immersive) ביותר המובלת בידי יוצרים ורואה את הקהילה במקום הראשון”, אומר ג’יי צ’י, שותף מייסד ב-Makers Fund. “ב-Makers אנחנו מחפשים חברות חדשניות עם מנהיגים מעולים; יש לנו אמונה במשימה של VRChat לספק חוויית VR שנוצרה על ידי המשתמש, לחבר אנשים ברחבי העולם, ואנו נרגשים מאוד להמשיך במסע איתם”.

כדי לחוות את VRChat  ולהצטרף לקהילה בקרו באתר www.vrchat.com.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן