חדשותספורט

Visa בישראל תומכת ומאחלת לשגיא מוקי בהצלחה

כאשר Visa הציגה לראשונה את הנבחרת שלה למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 נחשף כי לראשונה יכלל בה גם ספורטאי אולימפי ישראלי – הג’ודוקא שגיא מוקי. כעת, לפני שלב האימונים האחרון והטיסה לטוקיו, נפגש עימו מנכ”ל Visa העולמית בישראל ברק מלניק לאחל לו בהצלחה. 

המפגש נערך באופן יוצא דופן בבית הוריו של שגיא. אורית אימו הכינה ארוחה כולה מעשה ידיה, והתגאתה באוסף המדליות והגביעים של שגיא המוצג חדרי הבית. 

מלניק אמר: “כאחת מהשותפות של המשחקים האולימפיים והפאראלימפיים Visa מצפה למשחקים בכיליון עיניים. נבחרת Visa Team Tokyo 2020 שלנו משקפת אתך הארוע כולו: גיוון עולמי, נציגויות מענפי ספורט מתפתחים וגדולה יותר מתמיד, עם כ-100 ספורטאים”. הוא הוסיף: “בישראל, אנחנו גאים לתמוך בשגיא מוקי, הישראלי הראשון בנבחרת  של Visa  המתמודד על מדליית זהב. המסע ששגיא עבר משמש מודל לחיקוי ומשקף את חתירתו למצויינות. אנחנו מאחלים לו בהצלחה בדרכו למדליה”. 

Visa שותפת טכנולוגיית התשלומים העולמית של המשחקים האולימפיים והפאראלימפיים, הכריזה בשנת 2019 על נבחרת הספורטאים המגוונת ביותר של Team Visa לטוקיו 2020. ובתוך כך, הודיע מנכ”ל Visa בישראל ברק מלניק, כי אלוף העולם בג’ודו, שגיא מוקי, נבחר להיות הישראלי הראשון בנבחרת Visa Team .

שגיא מוקי, אורית מוקי וברק מלניק, צילמה: נאוה טרסי

ברק מלניק אמר: “כמי שהחל להתאמן בגיל ארבע והיום אוחז בתואר אלוף העולם ופעמיים אלוף אירופה, שגיא מהווה דוגמא ייחודית למסע אישי חדור שאיפה למצוינות, אין ספק שהבחירה בו הייתה מתבקשת. אני מאחל לו בהצלחה בדרכו להבאת מדליה אולימפית ראשונה לישראל , כמו גם כבוד לנבחרת Visa Team”.

״לכבוד הוא לי להצטרף ל-Team Visa ולחלוק את רוח המשחקים האולימפיים עם ספורטאים מובילים בעלי השגי שיא מרשימים שמתכוננים היום במרץ לטוקיו 2020״, אמר הג׳ודוקא שגיא מוקי, נציג ישראל בג’ודו במשקל 81 ק”ג לאולימפיאדה– “התמיכה של Visa מצטרפת לספונסרים הנוספים שלי שנותנים לי את השקט והביטחון להיות מוכן בצורה המקסימלית והמיטבית לקראת המשחקים האולימפיים. אני מודה לחברת Visa שבחרה בי להיות הישראלי הראשון בנבחרת”.

מאז הקמתה בשנת 2000 מנתה הנבחרת של Team Visa כמעט 500 ספורטאים וספורטאיות, אשר נבחרו על סמך הישגיהם הספורטיביים, תכונותיהם והמסע האישי שעשו. יחד ולחוד הם מייצגים רבים מערכי המותג ש-Visa מציבה בראש סדר העדיפויות שלה, בהם:
שוויון מגדרי: מאז היווסדה של Team Visa מנתה הקבוצה 54 אחוזים נשים בממוצע, ביניהן 41 הספורטאיות שישתתפו במשחקי טוקיו 2020. נתון זה מדגיש את המאמצים שמשקיעה Visa בהעצמת ספורטאיות ואת תמיכתה בפיתוח ספורט נשים.
השפעה חברתית: בנוסף להיותם ספורטאים מצטיינים, רבים מחברי הסגל של Team Visa תומכים ומקדמים ארגונים המשפיעים לטובה על הקהילות המקומיות שלהם.
עסקים קטנים: Visa פועלת רבות לקידומם של 30 מיליון העסקים הקטנים הפועלים בארה״ב, ומרחיבה את המחויבות הזו גם לספורטאי Team Visa שלה. Visa מחוייבת לתמיכה ביוזמות העסקיות של הספורטאים.

סגל Team Visa לאולימפיאדת טוקיו 2020 כולל אלופים אולימפיים (ובהם המתעמלת האמריקאית סימון ביילס, השחיינית האמריקאית קייטי לדקי, השחיין הפאראלימפי הברזילאי דניאל דיאס והשחיינים הפאראלימפית האוקראינית יליזבטה מרשקו), אלופי עולם (הכדורגלנית האמריקאית מייגן ראפינו, שחקנית הבדמינטון ההודית פי. וי. סינדהו, רוכבת ה-BMX הקולומביאנית מריאנה פחון ורוכבת אופני היד האמריקאית אוקסנה מאסטרס), כמו גם 16 ספורטאים המשתתפים לראשונה במשחקים האולימפיים והפאראלימפיים (ביניהם הגולש היפני קנואה איגאראשי, אלופת הסקייטבורד האוסטרלית פופי סטאר אולסן, המטפס הקנדי שון מקול ואחרים).

למידע נוסף על אודות סגל Team Visa לאולימפיאדת טוקיו 2020 בקרו באתר: https://usa.visa.com/visa-everywhere/global-impact/olympic-paralympic-games-tokyo2020.html

למידע נוסף על התמיכה השוטפת של Visa בספורטאים אולימפיים ופאראלימפיים, בקרו באתר:

https://usa.visa.com/about-visa/sponsorships-promotions/olympics-partnership.html

המשחקים האולימפיים בטוקיו יהיו הגדולים ביותר בהיסטוריה של התחרות, ויכללו 7,000 שעות שידור ושלושה מיליארד דקות של תוכן בסטרימינג.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן