חדשותעסקים

VEEV מצרפת להנהלתה אחד מסגני הנשיא של אינטל לשעבר

ארי ראוך מביא עמו 30 שנות ניסיון בטכנולוגיה, לאחר שמילא תפקיד מרכזי בצמיחה וגדילה של חברות בעלות שם עולמי

Veev מודיעה על צירופו של איש הטכנולוגיה בעל הניסיון העשיר, ארי ראוך, כסמנכ”ל התפעול של הקבוצה.

Ari Rauch, קרדיט: יח״צ Veev

VEEV משלבת באופן מיטבי ומלא את כל תהליך הבניה – החל מהתכנון, דרך העיצוב, בחירת החומרים והייצור – על מנת לספק חוויית מגורים יוצאת דופן באיכותה לכל צרכן.

לאחר שגייסה קרוב ל- 200 מיליון דולר, החברה ממשיכה להוביל את התעשייה, להציב סטנדרט ייחודי ולבנות בתים איכותיים יותר וברי קיימא, במהירות גבוהה יותר ובעלות נמוכה משמעותית.

“על מנת לעמוד במשימתנו ליצור את חוויית המגורים הייחודית, עבור כולם, אנו מחויבים לגייס לשורותינו את המוכשרים שבאנשים. אלו יעמדו באתגרים אשר מונחים לפתחנו, וישתלבו כחלק בלתי נפרד מהחזון והתרבות החדשניים של החברה, אשר מבוססים על השילוב בין אנשים לטכנולוגיה,” אמר עמית הלר, מנכ”ל ושותף מייסד של VEEV.

“צירופו של ארי לשורות החברה עונה בדיוק על הצורך הזה. עם הרקע המולטי דיסציפלינרי שלו והתמחותו בטכנולוגיות מתהוות, אנו בטוחים שמנהיגותו תוסיף לתנופה אותה אנו חווים בימים אלו ולצמיחתה של VEEV”.

בתקופה זו, בה אנו מצויים בעיצומו של משבר דיור עולמי הולך וגובר, VEEV עדה לביקוש קשיח למודל הייחודי והחדשני שלה, במסגרתו תהליך הבנייה מואץ עד פי ארבע מהנהוג בתעשייה, בעלות נמוכה יותר מהשיטות המתחרות.

״VEEV פיתחה תהליך המסיר את כל המגבלות בתעשייה המסורתית של עולם הבנייה, באופן אפקטיבי״, אומר ארי ראוך. “על ידי תכלול תהליך בניית הבתים מקצה לקצה, תהליך אשר במשך תקופה ארוכה היה שבוי בידי קבלני מקצוע, ללא התפתחות. הגישה של VEEV מבטיחה איכות, עקביות, יעילות וחוויית משתמש ייחודית ויוצאת דופן. אני מתרגש להצטרף לצוות ומחכה לתרום להצמחת VEEV ולהצלחת הטכנולוגיה, כמענה לצרכי השוק של זמננו.”

ראוך מביא עמו רקע רחב בניהול מערכות ותפעול, כמנהל מחלקות מוצר, מחקר ופיתוח ושיווק. הישגי העבר של ארי בתחומי הניהול, הבנייה, טרנספורמציה והצמחת צוותים עומדים להזניק את מערך התפעול של VEEV לשלב הבא, תוך מיצוב החברה במיקום הנכון לצמיחתה בעתיד הקרוב והרחוק.

בהצטרפותו כסמנכ”ל התפעול של VEEV, ראוך ינהל את מערך הייצור והשירותים של VEEV ויעמוד בראש תהליכי ההתרחבות, האוטומציה והדיגיטליזציה של החברה, בהגדרתה את העולם החדש של הבנייה למגורים.

טרם הצרטפותו של לשורות VEEV, ראוך כיהן בתפקיד מנהל קבוצת המאיצים הגרפיים באינטל. בתקפיד זה, ראוך ניהל את תחומי המוצר, המחקר והפיתוח והשיווק, תוך ביצוע מהפכים ביכולות ובמוצרי החברה וייצור סטנדרטים פורצי דרך בתעשייה. לפני אינטל, כיהן ארי כמנהל פיתוח התוכנה של AMD, תפקיד בו הוביל את ההתרחבות העולמית של צוותי ההנדסה ומערכות התוכנה בחברה. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן