חדשות

Trend Micro מרחיבה את פלטפורמת אבטחת הסייבר המבוססת AI

ומסייעת לארגונים להתמודד עם הסכנות שמקורן באימוץ בינה מלאכותית במהירות

אווה צ’ן, מנכ”לית Trend Micro: “כוחה של טכנולוגיית הבינה המלאכותית לעשות שינוי בארגונים תלוי ברמת ההגנה מפני הסכנות”.

Trend Micro מובילה עולמית באבטחת סייבר, שדרגה לאחרונה את הפלטפורמה שלה לאחר שהשיקה כלים משמעותיים נוספים המבוססים בינה מלאכותית שמטרתם לאבטח את השימוש הארגוני בבינה מלאכותית ולנהל טוב יותר את הסיכונים הקשורים לאימוץ המוני של כלי AIחדשים.  

כלים אלו מסייעים להגנה על כל אדם הניגש לשירותי בינה מלאכותית יוצרת (GenAI) ציבוריים או פרטיים בארגונים. המרכיבים החדשים ב-Trend Vision One™ – Zero Trust Secure Access (ZTSA) ממשיכים בקו המוביל בו דוגלת Trend Micro כספקית הראשונה שמתמקדת באבטחת שירותי AI וכן באנשים המשתמשים בהם ברחבי הארגון. כלים אלו יאפשרו לצוותי האבטחה יכולות ניהול מרכזי של גישת עובדים ושימוש בהם ביישומי AI, בדיקה מהירה למניעת דליפות נתונים והחדרת נוזקות זדוניות, סינון תוכן כדי לעמוד בדרישות תאימות, הגנה מפני התקפות מודל שפה גדול (LLM).

אווה צ’ן, מייסדת שותפה ומנכ”לית Trend Micro: “התקדמות טכנולוגית גדולה תמיד מגיעה עם סיכוני סייבר חדשים. כמו הענן וכל קפיצת מדרגה טכנולוגית אחרת שדחפה אותנו לייצר פתרונות אבטחת סייבר מותאמים לעידן החדש, גם עידן הבינה המלאכותית מבטיח תמורות נרחבות ומעצימות באופן פעילות הארגונים, כוחה של הטכנולוגיה לממש את ההבטחה תלוי בראש ובראשונה בעוצמת ההגנה של הטכנולוגיה מפני הסכנות. עדכוני הפלטפורמה האחרונים שלנו מספקים יעילות חדשה לצוותי אבטחה ומספקים הנחיות קריטיות לשימוש בבינה מלאכותית.”

הכלים החדשים מבוססים על ניסיון רב השנים של חברת אבטחת הסייבר לרתום את כוחה של הבינה המלאכותית להגנה על לקוחות החברה. בכך אלו מסייעים לנהל את הסיכונים האנושיים הטמונים בשימוש בבינה מלאכותית. אלה מגיעים כתוספות ליכולות מוכחות לפענח סקריפטים מורכבים, להפעיל שאילתות ש”צדות” איומים ועוזרות לחסל פעולות פישינג, להמליץ על פעולות תגובה מותאמות אישית ועוד.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן