×
חדשותסטארטאפ ניישן

ThreatConnect מתרחבת לדרום אפריקה

ThreatConnect ממשיכה להתרחב באזור EMEA, ולאחרונה חתמה על הסכם שותפות עם BUI – ספקית שירותי אבטחה מנוהלים מובילה בדרום אפריקה

ThreatConnect, Inc המובילה בהפחתת המורכבות והמאפשרת קבלת החלטות טובות יותר באבטחת סייבר, הכריזה כי חתמה על סכם שותפות אסטרטגי עם BUI, שותפת האבטחה והייעוץ הגדולה ביותר של מיקרוסופט בדרום אפריקה.

BUI היא ספקית שירותי מיקרוסופט מומחית, מובילה וזוכת פרסים בתחום של Azure, חברה ב-Microsoft Intelligent Security Association, ושותפת זהב של מיקרוסופט המספקת פתרונות ענן ואבטחה, וכן שירותים מקצועיים, בדרום אפריקה וברחבי העולם.

ThreatConnect, עם שילוב של (Cyber Risk Quantification (CRQ), Threat Intelligence Platform (TIP והיכולות Security Orchestration, Automation ו-(Response (SOAR, מאחדת את הפעולות של קבוצת האבטחה סביב המטלות הקריטיות ביותר, תומכת בתגובה שלה עם תזרימי עבודה מופשטים וממוכנים, ומחזקת את כל האקו-סיסטם של האבטחה באמצעות שילובי טכנולוגיה רבת עוצמה.

BUI (כדוגמת ספקיות שירותי אבטחה מנוהלים אחרות), עם SOAR המונע באמצעות מודיעין מקיף, זוכה מייד לשפע של הטבות, כולל קיצור זמן עצום בזמן הממוצע לגילוי/פתרון, ביטול ההתיישנות של התראות ומעבר להגנה פרואקטיבית לטובת לקוחותיהם.

“ספקיות שירותי אבטחה מנוהלים כגון BUI מכירות בחשיבות היכולת שלהן להבטיח התאמת הפתרונות לגודל במהירות וביעילות תוך הגנה על בסיס הלקוחות הגדול שלהן. על מנת לעשות זאת, ספקיות שירות אבטחה מנוהלים חייבות להשקיע ב-SOAR שלם מונע מודיעין”, אמר מיילס טאפין, סגן נשיא, EMEA,  ThreatConnect.

BUI אכן מעריכה פתרון המשלב באופן מקורי CRQ, TIP ו-SOAR. “עם ThreatConnect, אנו יכולים לזרז את ההיענות שלנו ככל שאנו גדלים – וזה חלק מרכזי במתן שירותים חדשניים ללקוחותינו”, הוסיף ראיין רוזויארה, מנהל ב-BUI.

BUI שחררה כמויות משמעותיות של זמן לאנליסטים של Cyber SOC שלה כדי שיוכלו להתמקד בהתראות ואיומים לגיטימיים. באמצעות מחשבון ה-ROI של ThreatConnect, BUI הצליחה לחשב חיסכון מדהים של 464 ימים בשנה (שווה ערך לשני אנליסטים של Cyber SOC) כאשר ThreatConnect מוטמע בתוך ה-Cyber SOC שלה. יעילות זו תאפשר ל-BUI לשפר את שביעות רצון של הלקוחות ולהציע שירותים ללקוחות חדשים בביטחון.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן