Talon Cyber Security נבחרה כפיינליסטית בתחרות RSA Conference 2022 Innovation Sandbox

Talon Logo

TalonWork זכתה להכרה בזכות הגישה החדשנית לאבטחת עבודה היברידית


Talon Cyber ​​Security
 , ספקית הדפדפן המאובטח הארגוני הראשון, הודיעה כי נבחרה לאחת מ-10 המועמדים הסופיים בתחרות RSA Conference 2022 Innovation Sandbox על עבודתה בסיוע ללקוחות לאבטח טוב יותר כוח אדם מבוזר. ביום שני, 6 ביוני, Talon תציג את הטכנולוגיה שלה בפני פאנל של שופטים ידועים בתעשייה וקהל חי בכנס RSA 2022 בסן פרנסיסקו.

מאז 2005, RSAC Innovation Sandbox משמש כפלטפורמה לחברות אבטחת סייבר צעירות ומבטיחות במיוחד להציג את הטכנולוגיות פורצות הדרך שלהן ולהתחרות על התואר Most Innovative Startup. התחרות זוכה להכרה נרחבת כעוטה להצלחה ועשרת הפיינליסטים המובילים חגגו ביחד 69 רכישות וקיבלו השקעות של 9.8 מיליארד דולר במהלך 17 השנים האחרונות. הפיץ’ של Talon בפני השופטים יימשך שלוש דקות, לפני סבב שאלות ותשובות.

“בעוד שתעשיית אבטחת הסייבר מתמודדת עם שינויים ואתגרים מתמידים, ההוגים הנועזים האלה הם מחוללי השינוי שאנחנו צריכים כדי להגן על העולם מפני איומים חדשים”, אמרה לינדה גריי מרטין סגנית נשיא, ועידת RSA. “במשך 17 השנים האחרונות, המועמדים הסופיים של RSAC Innovation Sandbox הצליחו להשפיע באופן משמעותי, ואין ספק ששנת התחרות הזו לא תהיה שונה. אנחנו מריעים לפיינליסטים של השנה שימשיכו את מורשת התחרות עם הרעיונות משני המשחק שלהם ואני מצפה לראות את ההשפעה שלהם על העתיד”.

TalonWork , שנוצר לארגונים, מאפשר להם לפשט את תוכניות האבטחה שלהם על ידי הבאת אבטחה ברמה ארגונית לדפדפן, ועם אספקה של תכונות מקוריות כמו הגנת זהות, מניעת אובדן נתונים, בקרות אפס אמון ועוד. לקוחות ממנפים את Talon כדי לקבל נראות ואבטחת יישומי תוכנה כשירות, פעילות באינטרנט, מכשירים ארגוניים ומכשירים שאינם ארגוניים. TalonWork, שבנוי על Chromium, מבטיחה פרטיות של העובדים ומספקת את חוויות המשתמש העקבית והאיכותית הנדרשת כדי להניע בצורה מאובטחת את עתיד העבודה.

“הגישה הישנה, לאפשר גישה מאובטחת ליישומים מודרניים, הינה יקרה, מורכבת ומעמידה ארגונים בסיכון”, אמר עופר בן נון, מייסד משותף ומנכ”ל, Talon Cyber ​​Security. ״TalonWork מספק קו הגנה ראשון חדש ופשוט לאבטחה ארגונית שמפשטת באופן דרסטי את ערמת הטכנולוגיה. אנחנו לא יכולים לחכות להראות לעולם את הפתרון שלנו בכנס RSA ושכולם יראו איך הפכנו את הדפדפן לנקודת בקרה ולמאפשר עסקי אמיתי עבור צוותי אבטחה ו-IT״.

התחרות RSA Conference Innovation Sandbox יוצאת לדרך בשעה 12:00 אחר הצהריים שעון PT ב-6 ביוני והזוכים יוכרזו בשעה 15:00 באותו היום. צוות השופטים המומחים הנודעים כולל את דורית דור , מנהלת מוצר ראשית בצ’ק פוינט טכנולוגיות תוכנה; Niloofar Howe, Sr, שותף תפעולי ב-Energy Impact Partners; פול קוצ’ר, חוקר עצמאי; שלמה קרמר , מייסד שותף ומנכ”ל, Cato Networks; וכריסטופר יאנג, סגן נשיא בכיר לאסטרטגיית פיתוח עסקי ומיזמים במיקרוסופט. יו תומפסון, יו”ר ועדת התוכנית של ועידת RSA, יחזור לארח את התחרות.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version