בריאותחדשות

Taconic Biosciences משפרת את הגישה למערכת בדיקת גורמים מסרטנים

שותפות הפצה בארבעה כיוונים מאפשרות אספקת rasH2 איכותית ועקבית להודו ולסין, ושירות טוב יותר ללקוחות גלובליים

Taconic Biosciences, מובילה עולמית באספקת פתרונות מודלים של בעלי חיים לגילוי תרופות, מינתה את (Nomura Siam International Co., Ltd (NSI ואת (Nomura Jimusho. Inc (NJI כסוכנויות למכירות והפצה של מערכת בדיקת גורמים מסרטנים באמצעות עכבריי rasH2 בהודו ובסין, בהתאמה. הסדרי הפצה אלה משפרים מאוד את הגישה ל-rasH2 עבור תעשיית התרופות המתפתחת באזור אסיה-פסיפיק.

מודל העכבר המהונדס גנטי rasH2 מספק את המערכת לבדיקת גורמים מסרטנים לטווח קצר (6 חודשים) היחידה המקובלת על הרשויות הרגולטוריות העולמיות, והיא זמינה לייצור מסחרי. מודל rasH2 הומצא על ידי המכון המרכזי לחיות ניסוי (CIEA), והוא נמצא בשימוש נרחב כחלופה למבחן הביולוגי לגורמי מסרטנים שנתי, ומספק מערכת בדיקה מהירה יותר ומדויקת יותר שמתיישרת טוב יותר עם עקרונות ה-3R של Russell & Burch. Taconic ו-CLEA Japan, Inc (״CLEA״) סיפקו עכברי rasH2 באופן מאומת ועקבי לשימוש בצפון אמריקה, אירופה ואסיה מאז 2006, אם כי הגישה בהודו ובסין הייתה מוגבלת. ככל שפעילות הגילוי והפיתוח של תרופות מתגברת בהודו ובסין, גישה למבחן גורמים מסרטנים שמקובל על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) וסוכנות התרופות האירופית (EMA), כמו גם הרשויות המקומיות, בינה חיונית ביותר.

על פי ההסכם החדש, NSI משמשת כסוכנת מכירות ומפיצה עבור הודו ו-NJI כסוכנת מכירות ומפיצה עבור סין. חבורת אלו מפשטות מאוד את תהליך העסקה עבור משתמשים הנמצאים במדינות אלו. NSI ו-NJI ימנפו את מושבות הייצור של CLEA ו-Takonic ביפן, דנמרק וארצות הברית כדי לענות על דרישת הלקוחות, מה שיקל על הגישה לחוקרים. Taconic, CLEA ו-CIEAעוקבים מקרוב אחר המושבות הללו ומבצעים מחקרים תפקודיים קבועים תוך שימוש בתרכובות בקרה חיובית כדי להבטיח ביצועים קריטיים שיאפשרו הערכה לבטיחות של תרופות. ההסדר גם מאפשר ל-CLEA ול-Taconic להתאים את הייצור כדי לענות על הביקוש העולמי באמצעות נראות משופרת לשימוש ולצרכים העולמיים של rasH2.

“מודל rasH2 מילא את ההבטחה של טכנולוגיה מהונדסת על ידי הוכחת ערך יוצא דופן בהערכת גורמים מסרטנים של תרופות חדשות, והאימוץ העולמי של מערכת זו הוא עדות ליתרונות שלה במונחים של מהירות, ייעודיות ועלות כוללת”, אמר ד”ר מייקל סיילר, סגן נשיא מוצרים מסחריים ב-Taconic.

“שיתוף הפעולה ההיסטורי הזה מבטיח ללקוחות בכל מדינה גישה מלאה למערכת בדיקות גורמים מסרטנים באמצעות rasH2”, אמר רייאוטה נומורה, יו”ר הדירקטוריון ומנכ”ל CIEA. “שותפות זו תגדיל משמעותית את הסבירות שכל הלקוחות בעולם יקבלו rasH2 כמתבקש עם מינימום עיכוב, וזה יאפשר ביצוע מחקרים מוקדם יותר ובסופו של דבר יעזור לתרופות חדשות מצילות חיים להגיע לשוק מהר יותר”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן