חדשות

Taconic Biosciences מוסיפה מודל מערכת חיסון אנושית (HIS)

המודל החדש, huNOG-EXL EA, מרחיב באופן משמעותי את חלונות המחקר 

Taconic Biosciences, מובילה עולמית באספקת פתרונות למודלים לגילוי תרופות באמצעות בעלי חיים, הכריזה על השקת העכבר huNOG-EXL EA (גישה מוקדמת) עם מערכת חיסון מואנשת (HIS). מוצר זה מרחיב את הפורטפוליו של Taconic הנמצא בשימוש נרחב. huNOG-EXL EA מאריך באופן משמעותי את חלון המחקר שבמהלכו ניתן להשתמש בהצלחה בשושלת מיאלואידית המבוססת על מודל עכבר עם HIS.

מודלי ה-huNOG-EXL של Taconic תומכים בתאים מיאלואידים ולימפואידים אנושיים, מה שהופך את העכברים הללו לשימושיים במיוחד עבור מחקר אימונו-אונקולוגי ויישומים אחרים הקשורים למערכת החיסון. עם תוחלת החיים הארוכה יותר של כל מודל HIS תומך מיאלואיד, מודל ה-huNOG-EXL המקורי (המכונה כעת huNOG-EXL SA, או גישה סטנדרטית) יושם בהצלחה במחקר קדם קליני לגילוי תרופות מאז 2016. המודל huNOG-EXL SA מסופק לאחר שלב של בקרת איכות שנמשך 10 שבועות לאחר ההשתלה. משוב ממשתמשים מצביע על יישומי מחקר הדורשים לוחות זמנים ארוכים במיוחד של מחקר או ייבוא ​​לאזורים עם תקופות הסגר ארוכות. נתונים אלו מצביעים על מכשולים ניסיוניים ולוגיסטיים שיכולים להגביל את התועלת של מודל הגישה הסטנדרטית (SA).

המודל huNOG-EXL EA החדש מתגבר על האתגרים הללו על ידי מתן גישה לעכברי huNOG-EXL זמן קצר לאחר ההשתלה, ומרחיב את חלון המחקר השימושי. זה הופך את huNOG-EXL EA לאידיאלי עבור השתלה של גידולים שגדלים לאט, פרדיגמות טיפול ארוכות יותר או אם יש צורך בהתאמות מחקר שונות. גישה מוקדמת למודל שושלת מיאלואיד מורחב מועילה גם לחוקרים שצריכים לבצע סגר למודל מיובא, שאחרת היה מוסיף זמן ניכר לחלון המחקר השימושי עבור עכברים אלה. מכיוון שמודל huNOG-EXL EA נשלח לפני ששלב ה-QC בהשתלה עדיין אפשרי, הוא מיוצר באמצעות תאים מתורמים שאומתו בעבר להשתלה כדי להפחית את הסיכון לכישלון בהשתלה.

“המודל huNOG-EXL EA עונה על צרכים מדעיים קריטיים עבור חוקרים המבצעים מחקר אימונו-אונקולוגי או חוקרים מחלות אחרות הקשורות למערכת החיסון”, אמר ד”ר מייקל סיילר, סגן נשיא למוצרים מסחריים ב-Taconic. “לאחר ביצוע מחקר ופיתוח מקיפים, יחד עם בדיקות בטא קפדניות עם מספר שותפים בתעשייה, Taconic נרגשת להציע כעת את הדגם החדש ולהרחיב את השימושיות של העכבר המואנש הייחודי הזה”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן