חדשות

Spring Games השלימה גיוס סיד של 7 מיליון דולר מפלייטיקה לפיתוח משחקים

חברת הסטארטאפ ספרינג גיימס (Spring Games) מרמת גן, השלימה גיוס סיד של 7 מיל’ ד’ מפלייטיקה לפיתוח משחקים על תשתית בלוקצ’יין. המשחק הראשון אותו פיתחה ספרינג גיימס הינו בתחום ה-e-sports ונקרא .MaxiBoom המשחק מציע פרסים יקרי ערך לשחקנים בטורנירים מבוססי skill אשר מתרחשים 24/7. בכוונת החברה להעביר את המשחק הקיים ולפתח משחקים נוספים על תשתית הבלוקצ’יין כמהלך אורגני וטבעי באבולוציית המשחק.  

מיד לאחר יציאת משחקה הראשון של החברה לשוק הבינו בספרינג גיימס כי קונספט ה- NFT וה Play to Earn- צוברים תאוצה. בחברה זיהו כי בשל הדמיון במטרות המשחק והענקת הערך האמיתי למטבעות, יוכלו בעזרת שינויים קלים והתאמות מהירות להמיר את MaxiBoom למשחק בלוקצ׳יין איכותי. בדצמבר האחרון החליטה פלייטיקה להשקיע 7 מיליון דולר בחברה, על מנת לתמוך בגדילתה ולאפשר את מימוש החזון של החברה בעולמות הבלוקצ׳יין וה.Play to Earn-

ספרינג גיימס הוקמה בתחילת 2020 ע״י עידן עמיר (מנכ”ל), ליטל נתן (CTO טכנולוג בכיר מעולם המשחקים), דרור הולינגר (CPO בעל ניסיון של 20 שנים בתחום), ודנה עמיר (CFO).  עידן עמיר הוא יזם סדרתי שהיה שותף להקמת מספר חברות סטארט-אפ, ביניהן חברת הסייבר וורסייף שנמכרה בשנת 2013 ל-F5 תמורת 95 מיליון דולר. עמיר השקיע בספרינג גיימס 1.5 מיליון דולר כהשקעת .Pre-seed החברה מעסיקה 15 עובדים ומתכוונת להרחיב בשנה הקרובה את צוות הפיתוח. 

עידן עמיר, מייסד משותף ומנכ”ל Spring Games, מסר: “ספרינג גיימס מתכוונת להגיע לשוק מהר וכבר לקראת אמצע 2022 להנפיק את המטבע העצמאי שלה ולשחרר את הMarketplace- בו ניתן יהיה לרכוש דמויות NFT של המשחק. המשחק הראשון יהיה מבוסס על MaxiBoom, עם השינויים אשר יאפשרו לשחקנים להרוויח קריפטו, ובסופו של דבר כסף אמיתי בהתאם ליכולותיהם והזמן שהם משקיעים במשחק”.

לדברי אריק ראפס, Chief Strategy Officer של פלייטיקה: “אנחנו גאים לתמוך בספרינג גיימס ובגל הבא של חדשנות ויזמות בתעשיית הגיימינג הישראלית בכלל ובתחום בלוקצ’יין בפרט. עידן, ליטל, דנה ודרור הינם צוות מנצח ואני משוכנע שספרינג גיימס תהנה מהידע והנסיון של פלייטיקה בניהול משחקים ותביא לשוק הצעיר הזה מוצר ברמה הגבוהה ביותר”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן