חדשות

SAP ישראל מכריזה על שורה של מינויים חדשים בהנהלת החברה

המינויים נועדו לתמוך במגמת הצמיחה המואצת ולקידום הטרנספורמציה הדיגיטלית והמעבר לענן של לקוחותיה

SAP, מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים, מכריזה על שורה של מינויים חדשים בהנהלת החברה בישראל. מינויים אלו צפויים לתמוך במעבר של לקוחות SAP לענן ולביצוע טרנספורמציה דיגיטלית. מינויים  פנימיים אלו, רובם ככולם של בכירים הנמצאים ב-SAPלמעלה מעשור, מעידים על מרכזיות הערך של פיתוח הקריירה ב-SAP ישראל, הנמצאת בתהליך צמיחה מואץ. 

רמי מנחם מונה לסמנכ”ל תפעול ראשי (COO) ב-SAP ישראל. בנוסף לתפקיד זה, יוביל רמי את תחום שירותי RISE with SAP אשר נועדו לסייע ללקוחות לבצע תהליך של טרנספורמציה דיגיטלית הוליסטית בתנאים ובזמן המתאים להם. בתפקידיו הקודמים בחברה, רמי שימש כסמנכ”ל מכירות פתרונות רוחביים והיה אחראי על ניהול צוות המתמחה במכירת פתרונות רוחביים בתשעה עולמות תוכן. רמי משמש מזה כ-12 שנים בתפקידי ניהול מכירות בכירים ב-SAP ישראל. רמי הינו בעל תואר מהנדס תעשייה וניהול ממכללת שנקר.

אוהד פרקש, קרדיט: אורן אגמי

אוהד פרקש מונה לראש תחום מכירות. אוהד יוביל את צוותי מנהלי המכירות המגזריים (Industry Sales Executive). בתפקידו הקודם בחברה, אוהד הוביל את תחום המכירות לארגונים גדולים ועבד עם מקבלי ההחלטות בארגונים הגדולים ביותר בישראל, במגוון תעשיות. לאוהד ותק של כעשר שנים ב-SAP ישראל. אוהד הינו בעל תואר ראשון ושני מהמכללה למנהל.    

אלה פריגר, קרדיט: אורן אגמי

אלה פרגר מונתה למנהלת תחום הענן ב-SAP ישראל ותוביל את הצוות המתמחה במכירת פתרונות רוחביים (LoB). במסגרת תפקידיה הקודמים בחברה, אלה הובילה את צוות מנהלי הלקוחות האחראי על מכירות, טיפול וליווי של לקוחות ופיתוח עסקי במגזרי בריאות, בנקאות וביטוח, כימיקלים, אוטומוטיב ותעשיות נוספות. לאלה ותק של כ-12 שנים ב-SAP ישראל. אלה הינה בעלת תואר בהנדסת חומרים וכימיה מהטכניון.

סתוית נבון, צילום: מתן תמרקין

סתוית נבון, מנכ”לית SAP ישראל, אמרה כי, “אני נרגשת לפתוח את שנת 2022 ולהכריז על מבנה ארגוני חדש של הנהלת החברה בישראל, אשר יסייע ל-SAP להמשיך להוביל את הטרנספורמציה בשוק ויחזק את הלקוחות והשותפים שלנו במעבר שלהם לענן. אנו ב-SAP רואים חשיבות גדולה בקידום ופיתוח העובדים שלנו והמינויים החדשים של רמי מנחם, אוהד פרקש ואלה פרגר ממחישים זאת. צוות הניהול שלנו מביא עמו ניסיון רב בניהול העסקים של SAP ואני בטוחה כי שינוי זה יתמוך באסטרטגיית הצמיחה שלנו בתחום הענן ובתוכניות הצמיחה של לקוחותינו”. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן