חדשות

Quorum Software הכריזה על שותפות תכנון וכלכלה מהדור הבא עם Schlumberger

Planning Space של Quorum ישולב עם הפתרון FDPlan של Schlumberger

Quorum Software, מובילת תוכנה גלובלית המוקדשת לתעשיית האנרגיה, הודיעה כי חתמה על הסכם עם  Schlumberger לשילוב של Planning Space המוביל מבית Quorum, פתרון תכנון עסקי וכלכלת לתעשיית הנפט, עם פתרון תכנון ופיתוח השטח FDPlan, המתאפשר באמצעות סביבת ה-E&P הקוגניטיבית של DELFI. הפתרון המשולב יוצע ישירות בידי Schlumberger  עם Planning Space כמנוע כלכלת הנפט שלה.

כחלק מההסכם, Quorum תרכוש גם את Merak, תוכנת ניהול תכנון, סיכונים ורזרבות של Schlumberger.

” Quorum ו-Schlumberger פיתחו קשרים ארוכי טווח עם הלקוחות והשותפים שלנו במשך עשרות שנים של שירות בתעשיית האנרגיה”, אמר ג’ין אוסטין, מנכ”ל Quorum. “השילוב של פתרונות התכנון והכלכלה מובילי השוק שלנו נותן ללקוחות ברחבי העולם גישה לאקו סיסטם הטכנולוגי השלם ביותר בתעשייה, בגיבוי צוות מומחי האנרגיה שלנו”.

“השותפות בין Quorum ו-Schlumberger תאפשר ללקוחותינו לשלב בצורה חלקה נתונים ותזרימי עבודה חוצי תחומים, כדי להאיץ את קבלת ההחלטות בתכנון, התפעול וחדר הישיבות”, אמר טריגבי ראנדן Randen, מנהל Digital Subsurface Solutions ב- Schlumberger. “על ידי שילוב סביבת DELFI ותזרימי העבודה של התחום עם פתרונות התכנון העסקי של Quorum, אנו מאפשרים לראשונה בתעשייה חוויה משולבת באמת המחברת את כל הפונקציות בארגון”.

ההסכם נכנס לתוקף באופן מיידי, ו-Quorum ו-Schlumberger כבר מעורבים באופן פעיל עם כמה חברות אנרגיה גדולות כדי לעזור להן שפר את הביצועים והרווחיות באמצעות תכנון עסקי משופר ברחבי הארגון שלהן.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן